REKLAMA

6 powodów, aby wybrać Petromex!

Redakcja
09.12.2023
Lubię to
Lubię to
0
Super
Super
0
Haha
Haha
0
Smutny
Smutny
0
Szok
Szok
0
Zły
Zły
0
chat-icon 0

Szukasz dostawcy paliw i oleju opałowego, który zapewni Ci nie tylko dobre produkty, ale także wsparcie i profesjonalne doradztwo? Czujesz się zagubiony w gąszczu ofert od różnych dostawców? Nie martw się, pomożemy Ci wybrać odpowiednią ofertę! Wybierając Petromex możesz być pewny, że wybierasz najlepszego partnera w biznesie. A oto 6 powodów, dla których warto postawić właśnie na nich!

fot. Materiały sponsora
REKLAMA

> artykuł sponsorowany

Rodzinna firma z tradycjami 

Petromex to rodzinna firma, która działa w branży paliwowej od blisko 30 lat, ciągle się rozwijając i wychodząc naprzeciw potrzebom swoich Klientów. Na rynku wyróżnia ich nie tylko długoletnie doświadczenie, ale także rodzinna atmosfera. Wszystko to przekłada się na szybką i łatwą wymianę informacji oraz bezpośrednią komunikację na linii Klient – Firma, dlatego możesz być pewny, że tu nie będziesz prowadzić rozmowy z robotem!

Swoją codzienną pracą, szkoleniami i usprawnianiem procesu obsługi zespół Petromex pokazuje jak bardzo liczy się dla nich zaufanie Klientów i zapewnienie im jak najlepszej jakości oferowanych usług. 

Ludzie są najważniejsi 

Firma stawia na ludzi i dba o równowagę między pracą a życiem prywatnym, oferując elastyczny czas pracy oraz szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb pracownika i całego zespołu. Zespół wierzy, że pozytywne relacje wewnątrz firmy przekładają się na relacje z kontrahentami i podnoszą jakość oferowanej obsługi, a właściciele zawsze stawiają na pierwszym miejscu bezpieczeństwo swoich pracowników i przestrzeganie zasad BHP, również w przypadku dostaw. 

Petromex umożliwia Klientom bezpośredni kontakt oraz dostęp do wiedzy i doświadczenia swoich pracowników. Tutaj nie rzuca się suchymi paragrafami z umów, bo to rozmowa telefoniczna lub twarzą w twarz pozwala na lepsze zrozumienie potrzeb Klientów i znalezienie dla nich najlepszego rozwiązania. Przedsiębiorstwo z odpowiednim wyprzedzeniem informuje również swoich Kontrahentów o zmianach przepisów oraz warunków dostaw. 

Tylko zaufani dostawcy

Jakość i bezpieczeństwo są dla tego dostawcy priorytetem. Wiedząc, jak ważne jest zapewnienie skutecznego i bezpiecznego działania silników i systemów grzewczych, firma dba o to, by ich produkty były jak najlepszej jakości. Współpracując bezpośrednio z producentami paliw w Polsce, takimi jak PKN Orlen i dokładnie weryfikując dostawców, Petromex zapewnia swoim Klientom sprawdzone produkty posiadające certyfikaty jakości.

Kompleksowa obsługa 

W Petromex możesz znaleźć wszystko, czego potrzebujesz – paliwa, olej grzewczy, zbiorniki na paliwo, adblue czy wodę, a nawet skup oleju przepracowanego czy różne prace serwisowe. I to wszystko w jednym miejscu i z kompleksową obsługą. Jeden telefon daje wiele możliwości! Wykwalifikowany zespół służy radą i wsparciem, a realizacja każdego zamówienia jest dla firmy priorytetem. Stali Klienci mogą liczyć również na specjalne warunki płatności.

 Jeśli nie posiadasz własnej cysterny, nie martw się – tutaj możesz skorzystać też z transportu paliw płynnych bezpośrednio od dostawcy prosto do Twojej firmy. Sprawdź ofertę Petromex i przekonaj się sam!

Referencje

Lojalność stałych Klientów oraz ciągle rosnące grono nowych odbiorców świadczą o sukcesie firmy w zapewnianiu kompleksowych usług. Niektóre współprace trwają już naprawdę wiele lat i są oparte na wzajemnym zaufaniu i profesjonalizmie. Niezawodne dostawy i wyjątkowe podejście do Klienta sprawiają, że firma Petromex jest uważana za godnego zaufania dostawcę, któremu można powierzyć nawet najbardziej wymagające zlecenia. 

Odpowiedzialny biznes

Chcecie, aby Wasz biznes działał w sposób odpowiedzialny, etyczny i w zgodzie z obowiązującymi normami prawnymi i ochrony środowiska? W takim razie dobrze trafiliście! Petromex stawia na zrównoważony rozwój i etyczne działanie, dlatego zawsze zwraca uwagę, aby Klienci byli informowani o obowiązujących i zmieniających się przepisach w handlu paliwami. Firma współpracuje tylko z najlepszymi krajowymi dostawcami, co daje pewność, że oferowane przez nią produkty pochodzą ze sprawdzonych źródeł i spełniają wysokie standardy jakości. To opolskie przedsiębiorstwo jest godnym zaufania Partnerem, który chce budować długotrwałe relacje z Kontrahentami, aby zapewnić pełen pakiet usług dostosowany do indywidualnych potrzeb. 

W Petromex znajdziesz wszystko czego potrzebujesz - od paliw po zbiorniki na olej przepracowany. Pracownicy firmy to prawdziwi profesjonaliści, którzy działają z myślą o Klientach. Tutaj ludzie pracują dla ludzi, a ich głównym celem jest zapewnienie Klientom niezawodnych i satysfakcjonujących usług. 

Dowiedz się więcej: https://petromex.pl/my/

(rpf) artykuł sponsorowany

Lubię to
Lubię to
0
Super
Super
0
Haha
Haha
0
Smutny
Smutny
0
Szok
Szok
0
Zły
Zły
0
chat-icon 0

REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA