REKLAMA

Anwil członkiem IFA

Redakcja - Prawo i Finanse
19.02.2018
chat-icon 0

Włocławska Spółka z Grupy Orlen - Anwil dołączyłaInternational Fertilizer Association (Międzynarodowe Stowarzyszenie Nawozowe), czyli organizacji zrzeszającej firmy zajmujące sięprodukcją, handlem, transportem i dystrybucją nawozów oraz surowców i półproduktów niezbędnych do ich wytwarzania.

fot. ⓒ homerocallis - Fotolia.com
REKLAMA

Włocławska Spółka z Grupy Orlen - Anwil dołączyła International Fertilizer Association (Międzynarodowe Stowarzyszenie Nawozowe), czyli organizacji zrzeszającej firmy zajmujące się produkcją, handlem, transportem i dystrybucją nawozów oraz surowców i półproduktów niezbędnych do ich wytwarzania.

W skład IFA wchodzą także organizacje badawcze, naukowe i organizacyjne, które prowadzą działania związane z produkcją roślinną.

Anwil jest 10 producentem nawozów w Europie i dotychczas był członkiem Fertilizers Europe (Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Nawozów). Aby aktywnie uczestniczyć w dyskusjach na temat przyszłości bezpieczeństwa żywnościowego, światowego rynku nawozowego oraz działań związanych z promowaniem tej metody odżywiania roślin, Anwil podjął decyzję o wstąpieniu do IFA.

Branża nawozowa produkuje rocznie około 170 milionów ton nawozów, które przyczyniają się rozwoju zrównoważonej produkcji rolnej, a tym samym do wzrostu poziomu bezpieczeństwa żywnościowego.

(rpf) Krzysztof Przepióra, Anwil 

chat-icon 0

REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA