REKLAMA

CASE IH na AGRO SHOW 2016

Redakcja - Technika
28.09.2016
chat-icon 0

Podczas tegorocznej wystawy AGRO SHOW w Bednarach uwagę zwiedzających przykuło imponujące stoisko firmy CASE IH, producenta ciągników, kombajnów i maszyn rolniczych.

Agro Brand
REKLAMA

Podczas tegorocznej wystawy AGRO SHOW w Bednarach uwagę zwiedzających przykuło imponujące stoisko firmy CASE IH, producenta ciągników, kombajnów i maszyn rolniczych.

Redakcja portalu rolniczego okiemrolnika.pl również pojawiła się na stoisku CASE IH. Mimo tłumu zwiedzających, a co za tym idzie dużej ilości spotkań z klientami, udało się nam porozmawiać z panem Tomaszem Polakiem – dyrektorem handlowym firmy AGRO-RAMI, która jest dealerem CASE IH w Wielkopolsce.

{gallery}galerie/CASE IH AGRO SHOW{/gallery}

Zadaliśmy kilka pytań związanych z marką CASE IH oraz aktualną ofertą firmy AGRO-RAMI z Kościelnej Wsi koło Kalisza.

Redakcja: Co wzbudziło największe zainteresowanie zwiedzających?

T.P. Największe zainteresowanie zwiedzających, poza nowościami, wzbudziło samo stoisko. W tym roku zapewne za sprawą kryzysu, większość wystawców ograniczyła budżety, a tym samym jakość prezentacji była najgorsza od kilku lat.

Zupełnie inaczej było w przypadku wystawy CASE IH & Steyr. Sensacyjny wręcz wygląd stoiska z zewnątrz wzbudzał ogromne zainteresowanie zwiedzających, ale również, a może przede wszystkim konkurencji.

Wewnątrz stoiska w niebanalny sposób zaprezentowano nowości: ciągniki Terrus i Profi 4145 ze stajni Steyr oraz Maxxum 125, Luxxum ze stajni CASE IH. Uwagę przyciągały również ciągniki Puma i Optum w limitowanej, malowanej na czarno wersji.

Redakcja: Który produkt sprzedaje się najlepiej?

T.P. Polska jest rynkiem ceny i według statystyk małych ciągników o mocy do 100 KM, więc najchętniej kupowane są ciągniki CASE IH Farmall A z silnikami o mocy 85 i 95 KM.
Jednak Wielkopolska mocno wyróżnia się z całego kraju i tu największym zainteresowaniem cieszą się ciągniki z silnikami o większej mocy. Wśród nich prym wiedzie Maxxum 125 z silnikiem o mocy maksymalnej niemal 150 KM.

Redakcja: Która maszyna jest flagowym produktem marki?

T.P. Flagowe produkty dla CASE IH to przede wszystkim duże moce, a więc traktory: Puma i Magnum. Dla najbardziej wymagających klientów oferowane są ciągniki gąsienicowe Quadtrac z silnikiem o mocy maksymalnej niemal 700 KM.

Redakcja: Czy na wystawie pojawiły się jakieś premiery?

T.P. Swoją premierę w Bednarach miały ciągniki: CASE IH - Maxxum 125 wyróżniający się 4-cylindrowym silnikiem, spełniającym finalne normy emisji spalin; Luxxum - ciągnik, który jest obecnie na rynku najbardziej zaawansowanym pojazdem w grupie traktorów kompaktowych z silnikami o mocy około 100 KM. Jego innowacyjność polega między innymi na zastosowaniu przekładni full powershift, która dotąd w ciągnikach tej klasy była nieosiągalna.

Redakcja: Jakie są plany na najbliższą przyszłość?

T.P. Nasze plany (AGRO-RAMI) związane są z naszą misją, która w skrócie brzmi „być lokalnym liderem w dostarczaniu dla rolnictwa i przemysłu najbardziej zaawansowanych technologii oraz najcenniejszym partnerem w procesie obsługi posprzedażowej”.

Kontynuując to motto, skupiamy się obecnie na dostarczaniu klientom najbardziej zaawansowanych technicznie rozwiązań, systemów GPS, rolnictwa precyzyjnego, a równocześnie budujemy partnerstwo i zaufanie w najbardziej profesjonalnej obsłudze posprzedażowej.

To właśnie wielkopolski dealer maszyn i urządzeń CASE IH & Steyr posiada największy w Polsce magazyn części zamiennych, nowe hale serwisowe a przede wszystkim kadrę profesjonalnie przygotowanych do działania serwisantów. To, co szczególnie wyróżnia firmę AGR0-RAMI, to elastyczność serwisu i niekonwencjonalne podejście do klienta. Dobro klienta jest najważniejsze o każdej porze dnia i nocy. Telefony serwisantów włączone są całą dobę, w odróżnieniu od konkurencji.

Redakcja: Dziękujemy za rozmowę i życzymy dalszego dynamicznego rozwoju marki CASE IH oraz firmy AGRO-RAMI

(rtr) pp

chat-icon 0

REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA