REKLAMA

Case IH Quadtrac 600 – potęga wydajności


Jednym z najpotężniejszych ciągników rolniczych dostępnych na rynku jest Case IH z serii Quadtrac.

www.okiemrolnika.pl
REKLAMA

Jednym z najpotężniejszych ciągników rolniczych dostępnych na rynku jest Case IH z serii Quadtrac.

Producent zapewnia, że maszyna ta wyznacza nowe standardy w dziedzinie komfortu i obsługi, a technologia HI-eSCR polegająca na redukcji szkodliwych emisji zapewnia ogromną moc i oszczędność paliwa.

Te maszyny są przeznaczone dla rolników prowadzących działalność na dużą skalę, przy czym są bardzo wydajne.

{gallery}galerie/CASE IH Quadtrac 600{/gallery}

Maszyna ma 6-cylindrowy silnik wysokoprężny typu Common Rail z dwustopniową turbosprężarką i poziomem emisji Stage IV. Pojemność to 12.900 cm3, silnik ma moc od 628 do 692 KM – w zależności od zastosowanego systemu zarządzania mocą.

Przekładnia napędowa to 16x2 Full-Powershift, maksymalna prędkość jazdy do przodu wynosi 40 km/h. WOM – niezależny system zintegrowany z przekładnią napędową z wałem 1 i 3/4 cala (20 wypustów).

Quadtrac posiada napęd 4WD a jego minimalny promień skrętu to 5,7 m. Blokada mechanizmu różnicowego osi tylnej: wielotarczowy mokry z niezależnym sterowaniem mechanizmu z przodu i z tyłu. Hamulec roboczy: wielotarczowy mokry.

Układ hydrauliczny
Zmiennowyporowy z obwodem kompensacji natężenia przepływu (PFC). Maks. natężenie przepływu pompy w wersji standardowej/ opcji: 159 / 216 / 428. Ciśnienie w układzie (bar): 210. Elektroniczne sterowanie zaczepem (EHC). Udźwig wg normy OECD, w całym zakresie przy 610 mm (kg): 8,949. Maks. liczba międzyosiowych zaworów hydrauliki zewnętrznej: 8. Kategoria IV-N.

(rtr) / źródło: CASE IH
fotografie: www.okiemrolnika.pl


REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA