REKLAMA

Ciągnik rolniczy wypadł z drogi – przygnieciony pijany traktorzysta


Alkohol, brak wyobraźni i zdrowego rozsądku, doprowadziły do zdarzenia drogowego, które miało miejsce w powiecie krośnieńskim. W roli głównej pijany traktorzysta.

REKLAMA

Okoliczności wypadku, który miał miejsce w miejscowości Głowienka (województwo podkarpackie, powiat krośnieński, gmina Miejsce Piastowe) badają krośnieńscy policjanci. Do zdarzenia doszło 18 października 2023 roku około godziny 20:30 na drodze gruntowej w rejonie ul. św. Jana w Głowience. Wstępne ustalenia funkcjonariuszy wskazują, że kierowany przez 66-letniego mężczyznę ciągnik rolniczy, zsunął się z drogi, w następstwie czego doszło do przewrócenia się pojazdu i przygniecenia kierującego.

Mężczyzna, który doznał poważnych obrażeń, przetransportowano do szpitala w Krośnie. Badanie stanu trzeźwości 66-latka wykazało około 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności tego wypadku.

W związku z trwającym sezonem prac polowych i leśnych, apelujemy o ostrożność i odpowiedzialne zachowania podczas obsługi maszyn rolniczych. Nie wsiadajmy za kierownicę po spożyciu alkoholu, nie wykonujmy też wtedy żadnych prac w gospodarstwie – stwarzamy wtedy zagrożenie dla siebie i innych.

(rpf) Źródło: KMP Krosno


REKLAMA

Polecane

Komentarze (1)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


beata 22.10.2023

stara dobra rada piłeś nie jedź!

0 0
REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA