REKLAMA

Claas zapewnia Przedsmak na przyszły rok


Kupując maszynę w sprzedaży przedsezonowej Claasa, można otrzymać odroczony termin spłaty, ale jeśli przy tym zakupie, wniesie się pierwszą ratę, to można cieszyć się rabatem. Im wcześniej – tym więcej: teraz we wrześniu nawet do siedmiu procent wartości maszyny.

fot. Claas
REKLAMA

Kupując maszynę w sprzedaży przedsezonowej Claasa, można otrzymać odroczony termin spłaty, ale jeśli przy tym zakupie, wniesie się pierwszą ratę, to można cieszyć  się rabatem. Im wcześniej – tym więcej: teraz we wrześniu nawet do siedmiu procent wartości maszyny.

Promocja Claasa – Przedsmak 2019 - trwa do końca grudnia tego roku i na pozostałe w tym roku miesiące przeznaczono rabaty. I tak, w przypadku wcześniejszej spłaty w październiku przewidziano rabat w wysokości sześciu procent. W listopadzie – pięć, a w grudniu – cztery procent. W przyszłym roku jednak też są uwzględnione rabaty: od stycznia do marca, odpowiednio od trzech do jednego procenta wartości netto maszyny.

W przypadku sięgnięcia po finansowanie fabryczne Claasa, również można ubiegać się o rabat, bo wpłata z tego finansowania traktowana jest jak płatność dokonana gotówką.

Przy zakupie do 31 grudnia tego roku, uwzględniając finansowanie fabryczne Claas Financial Service, można uzyskać odroczenie pierwszej raty za prasy rolujące i przyczepy do maja 2019, a za kombajny, sieczkarnie i prasy wielkogabarytowe – nawet do sierpnia 2019 r.

Claas swoją ofertę przedstawia następująco: przy zakupie nowych maszyn udzielane są warunki dopasowane do potrzeb kupującego; pożyczka nie jest oprocentowana, jeśli spłacimy w zakładanym krótkim terminie cztery raty, każdą będącą równowartością 25 procent – na kombajn, sieczkarnię, prasę wielkogabarytową. Tym samym pierwsza wpłata własna musi wynosić 25 procent wartości netto maszyny, trzy pozostałe raty są ratami rocznymi. VAT na 0 procent na okres do czterech miesięcy.

Jeśli zdecydujemy się na zakup ze spłatą w czasie sześciu lat – i tu możemy do powyższej listy maszyn dorzucić prasy rolujące i przyczepy – to otrzymujemy oprocentowanie 2,99 procent w skali roku – niskie oprocentowanie z odroczonym terminem spłaty.

Producent zachęca też do oddania dotąd używanego kombajnu w rozliczenie i odebranie fabrycznie nowego modelu. Inną zachętą są specjalne pakiety wyposażenia z rabatami sięgającymi nawet 50 procent – tym samym kupujący może wybrać maszynę dopasowaną do własnych potrzeb, bardziej komfortową w obsłudze, albo wydajniejszą pod określonymi względami.

(rpf) Paweł Okoński


REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA