REKLAMA

Nowość od zespołu Classic – Miłość gorąca jak ogień

Redakcja - Rozrywka
03.06.2017
chat-icon 0

Sobotni wieczór to najlepszy czas, aby po ciężkim tygodniu pracy odpocząć, pobawić się w gronie znajomych przy dobrej muzyce.

fot. kanał YouTube zespołu Classic
REKLAMA

Sobotni wieczór to najlepszy czas, aby po ciężkim tygodniu pracy odpocząć, pobawić się w gronie znajomych przy dobrej muzyce.

Prezentujemy utwór, który może się okazać dobrą nutą na taki weekendowy wypad. Utwór „Miłość gorąca jak ogień” w wykonaniu grupy Classic to kolejny hit tej formacji, idealny dla wszystkich zakochanych i marzących o wielkiej miłości, która przecież może nadejść w każdej chwili.

Zespół Classic powstał w 1992 roku. W pierwszym roku występował w składzie: Robert Klatt, Jacek Ambroziak i Waldemar Kiełbasiński. W 1993 roku Waldka Kiełbasinskiego zastąpił Mariusz Winnicki. Zespół w swoim regionie od samego początku zyskał duże grono wielbicieli. Z czasem jego popularność zaczęła zataczać coraz szersze kręgi, a w dorobku grupy zaczęły pojawiać się pierwsze krążki.

Zespół przez lata rozwijał się i pojawiały się kolejne przeboje a w minionym 2016 roku sukcesem okazała się piosenka „Nie płacz Ewka”. Zespół kręci teledysk do tego utworu, tradycyjnie jak to w przypadku zespołu w bardzo oryginalnym stylu w którym bierze udział ponad 30 postacji takich jak: Laura Breszka, Monika Ordowska,Krzysztof Skiba i ponad 10 sobowtórów: Chuck Norris, Sylwestre Stallone, Lech Wałęsa, Michael Jackson, Freddie Mercury i wielu innych.

Wiosną zespół koncertuje po raz pierwszy w historii w Dublinie w Irrlandii a piosenka Nie płacz Ewka w wykonaniu Classic zostaje okrzyknięta jako lepsza od oryginału. W czerwcu ukazuje się najnowsza płyta formacji „Miłega Dnia” - tym razem wydawnictwo ukazuje się nakładem firmy Universal Music Polska.

Po raz pierwszy płyta jest dostępna w iTunes i Google Play. Zespół bierze udzial w Przebojowej Majówce w Stężycy. Podczas XXI OFMT w Ostródzie zespół prezentuje piosenkę „Miłość gorąca jak ogień”, która staje się wielkim przebojem zespołu. Sierpień to po raz Kolejny Disco Pod Gwiazdami dla Tv Polsat  i XIX Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie - podczas którego Classic bierze udział w 15 leciu formacji Power Play. Na koniec Sierpnia Classic został zaproszony do udziału w Beer Festt dla marki Tyskie - największej imprezy plenerowej na śląsku ponad 130 tys osób. Więc w najbliższej przyszłości jest wiele miejsc, w których można na żywo posłuchać przebojów Classica.

(rro) źródło: oficjalna strona zespołu Classic

chat-icon 0

REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA