SYN CarialStar screening 1920x1080 big kopia

18.9°C

partnerzy:

reklama

syngenta neu

reklama

Camaro w służbie rolnictwa!

Napisał  Mar 24, 2016

Uwagę gości zwiedzających Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej Agrotech 2016 w Kielcach poza nowościami, premierami i możliwością obejrzenia na żywo maszyn, niewątpliwie skupiły również prezentacje m.in. firm motoryzacyjnych.

Była to także doskonała okazja aby pokazać np. nagrody, które można wygrać w różnego rodzaju konkursach, organizowanych przez wystawców.

Przyciągającym wzrok, nie tylko ze względu na żółty kolor auta, był Chevrolett Camaro, przywieziony na targi przez firmę ADAMA Polska Sp. z o.o. będącą organizatorem promocji, w której można wygrać model Camaro w skali 1:24.

Auto świetnie wpisało się w targową rzeczywistość i wspaniale prezentowało się w towarzystwie maszyn rolniczych, kombajnów i ciągników. Poza sportowym wyglądem typu pony car, pojazd posiada parametry, które przywracają o zawroty głowy. Silnik o pojemności od 3600 do 6199 cm3, od 306 do 580 koni mechanicznych oraz przyspieszenie od 4,6 s do setki – chyba każdy chciałby poszaleć taką super-bryką!

Samochód został w bardzo sprytny sposób zaangażowany do promowania środka ochrony o nazwie... Camaro 306 SL. Czy uważacie, że ten model Chevroletta to dobry samochód dla rolnika?

(pl)
fot. agrobrand.pl

reklama
reklama reklama reklama reklama reklama