REKLAMA

Disco ponad wszystko w Parzęczewie!

Redakcja - Rozrywka
18.09.2016
chat-icon 0

W miniony piątek w Parzęczewie k. Jarocina odbył się kolejny koncert gwiazd disco polo. Bawić publiczność przyjechali tym razemLoverboy, Etna, Sweet Boys oraz Camasutra i Snake & Mavi.

Agro Brand
REKLAMA

W miniony piątek w Parzęczewie k. Jarocina odbył się kolejny koncert gwiazd disco polo. Bawić publiczność przyjechali tym razem 

Loverboy, Etna, Sweet Boys oraz Camasutra i Snake & Mavi.

Imprezy w Parzęczewie to prawdziwy fenomen, tuż obok Jarocina - polskiej stolicy rocka, odbywają się koncerty z największymi gwiazdami muzyki disco polo.

{gallery}galerie/PARZECZEW_16_09{/gallery}

Tłumy przybywają na każdy z nich, bawiąc się doskonale przy swoich ulubionych przebojach. Po każdym występie zainteresowani mogą liczyć na możliwość zdobycia autografu i zrobienia zdjęcia ze swoimi idolami. Piękne tancerki są nieodzowną częścią każdego występu, co czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnym - zwłaszcza dla męskiej części widowni. Patrząc na osoby przybyłe na koncert można śmiało stwierdzić, że Disco Ponad Wszystko to impreza dla całych rodzin, nie tylko młodzieży, która szuka miejsca do doskonałej zabawy.

Kolejna impreza w Parzęczewie już w piątek 30 września - będziemy tam obecni i przygotujemy relację specjalnie dla Was! Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

(rro) pp

chat-icon 0

REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA