REKLAMA

Dostrzegamy piękno w rolnictwie.

Redakcja - Technika
12.04.2016
chat-icon 0

Rolnictwo to ciężka praca, sposób na życie, najczęściej ojcowizna i miłość ponad wszystko.Jako rolnicy dostrzegamy też to, w jak pięknych okolicznościach przyrody przyszło nam pracować każdego dnia.

agrobrand.pl
REKLAMA

Rolnictwo to ciężka praca, sposób na życie, najczęściej ojcowizna i miłość ponad wszystko. 

Jako rolnicy dostrzegamy też to, w jak pięknych okolicznościach przyrody przyszło nam pracować każdego dnia.

Zadzroszczą nam tego „miastowi” ale często nie mają świadomości tego jak trudno być rolnikiem w obecnych czasach. Nigdy nie było to proste, zmienna i nieprzewidywalna pogoda od zawsze psuła szyki i potrafiła zmącić nawet najwspanialsze plany związane z uprawą a niestabilne ceny skupu płodów rolnych nie dają spokojnie spać po nocach wielu gospodarzom. 

Cieszy fakt, że tak popularne w dobie dostępu do nowoczesnej technologii, jest fotografowanie i filmowanie codziennej cięzkiej pracy i prezentowanie tych materiałów w internecie. Łatwość rejestrowania obrazu, jakiej nie było nigdy wcześniej oraz przystępne ceny sprzętu foto i wi

deo, pozwalają praktycznie każdemu na dzielenie się z innymi użytkownikami nagraniami i fotkami ze swojej codzienności na roli.

Pragniemy, aby nasza strona również stała się takim miejscem i zapraszamy do nadsyłania filmów i fotografii, które chętnie umieścimy na naszym portalu oraz na profliu Facebook, autorów najbardziej interesujących prac chętnie odwiedzimy w ich gospodarstwach, czego efektem będą reportaże o najważniejszych dla naszego zespołu osobach, czyli Was - sympatyków portalu rolniczego www.okiemrolnika.pl 

Zapraszamy do współpracy ;-)

Zespół portalu okiemrolnika.pl

chat-icon 0

REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA