REKLAMA

Elementy budowy maszyn i automatyki przez internet!


Firma Akcesoria CNC zaprasza Państwa do odwiedzenia sklepu internetowego EBMiA.pl, w którym znajdziecie produkty najwyższej jakości, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. / artykuł sponsorowany

REKLAMA

Firma Akcesoria CNC zaprasza Państwa do odwiedzenia sklepu internetowego EBMiA.pl, w którym znajdziecie produkty najwyższej jakości, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. / artykuł sponsorowany

Firma powstała w 2005 roku i od założenia świadczy swoim klientom usługi na najwyższym poziomie. Dzięki doskonałej znajomości branży oraz współpracy z najlepszymi producentami i dystrybutorami jesteśmy w stanie dostarczyć dowolną ilość części zamiennych do większości typów maszyn oraz urządzeń. Gwarantujemy pełne zadowolenie z dokonanych w naszym sklepie zakupów.

Nasi klienci cenią w nas ogromny wybór produktów znanych i cenionych firm m.in. ATES, OPTIBELT, BEA, HIWIN, NSK, FANAR, PAFANA, BISON-BIAL oraz wielu innych producentów. W skład naszej oferty wchodzą m.in. silniki elektryczne, profile aluminiowe, elementy automatyki maszyn, koła zębate, kable i przewody zasilające oraz wiele innych przydatnych produktów.

pas

W ciągu wielu lat naszej pracy obsłużyliśmy ponad 20 tysięcy klientów, którzy wracają do nas na zakupy i chwalą szybką obsługę i ekspresową dostawę zamówionych towarów. Nasi klienci cenią sobie także profesjonalną obsługę, która pomoże w doborze odpowiedniego urządzenia lub części zamiennej i doradzi w sprawach jej montażu oraz eksploatacji. Osoby, które potrzebują sprawdzonego sprzętu i części zamiennych do maszyn i urządzeń, z pewnością będą zadowolone z usług i oferty naszego sklepu, w którego asortymencie jest ponad 200 tysięcy produktów i ta ilość stale się zwiększa.

loz

Dzięki doświadczeniu, jakie zdobyliśmy w ciągu ostatnich lat, możemy zaoferować naszym klientom produkty wysokiej jakości za przystępne ceny, których trudno szukać u konkurencji. Dzięki temu grono naszych klientów stale się powiększa. W naszej ofercie znajdują się również narzynki, gwintowniki, tarcze ścierne, elementy pneumatyki, śruby stożkowe, łożyska, koła zębate oraz paski i inne akcesoria przydatne w naprawie większości modeli urządzeń, oraz maszyn liniowych.

lozy

Nasza firma zdaje sobie sprawę z tego, że każdy przestój maszyny produkcyjnej to duża strata dla przedsiębiorstwa, więc nie zwlekamy z wysyłką i w większości przypadków realizujemy ja w tym samym dniu, w którym dokonana została transakcja. Więcej informacji na temat naszej oferty mogą Państwo znaleźć pod adresem EBMiA.pl praz dzięki kontaktowi telefonicznemu z naszym biurem obsługi klienta. Zapraszamy serdecznie wszystkich klientów, którzy cenią sobie profesjonalną obsługę i ekspresową realizację zamówienia. Gwarantujemy pełne zadowolenie ze współpracy z naszą firmą oraz sklepem internetowym.

EMBIA 1

Materiał dostarczony przez firmę Ebmia.pl / redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów sponsorowanych.


REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA