REKLAMA

Gamatechnik – nowy producent maszyn do uprawy wchodzi na rynek!

Redakcja - Technika
03.03.2016
chat-icon 0

Debiut na rynku - nowy producent maszyn do uprawy chce zdobyć rynek dobrą jakością w przystępnej cenie.

REKLAMA

Debiut na rynku - nowy producent maszyn do uprawy chce zdobyć rynek dobrą jakością w przystępnej cenie.

Hasło reklamowe marki Gamatechnik to „jakość na każdym polu - solidne maszyny do wydajnej uprawy”. Potwierdza to już na samym początku rzut oka na ofertę producenta. Nie da się nie zauważyć, że maszyny te poza ich oczywistym charakterem użytkowym, śmiało mogłyby wziąć udział w konkursie na najładniejszą maszynę rolniczą. Dobry design, zgrabnie poprowadzona linia ramy i lakierowane proszkowe. Można się zastanawiać czy to nie jest opis dobrego auta ale to są fakty o wyglądzie maszyn Gamatechnik.

Wystarczy do tych pięknych detali dodać, że producent nie oszczędza na jakości materiałów użytych do produkcji, i możemy mówić o ofercie wartej rozważenia. Mówimy o wałach uprawowych pojedyńczych, podwójnych, przez kilka modeli agregatów i głęboszy po różne modele bron.

Jak zapewnia producent spod Wrześni, projektowanie i produkcja maszyn rolniczych to pasja, która zaowocowała stworzeniem firmy GAMA S.C. producenta maszyn Gamatechnik.

Zamiłowanie właścicieli GAMA S.C. do rolnictwa oraz doświadczenie zdobyte w trakcie wieloletniej pracy w dystrybucji oraz produkcji maszyn rolniczych, spowodowały chęć produkowania sprzętu do uprawy gleby we własnym przedsiębiorstwie, które ma możliwość samodzielnego zaprojektowania i wykonania niemal każdej, nawet bardzo specjalistycznej maszyny - zgodnie z potrzebami klienta - mówi Grzegorz Gruszczyński - jeden z założycieli firmy.

Każdy kto do nas trafi może liczyć na fachowe doradztwo i atrakcyjne ceny. Takie działania jak szybki serwis gwarancyjny, pogwarancyjny oraz sprzedaż materiałów eksploatacyjnych są u nas standardem a każdy klient może liczyć na dostawę zakupionej maszyny - dodaje drugi z właścicieli Maciej Szczygieł.

Motto firmy to również to, że praca na roli wymaga odpowiedniej wiedzy, sprzętu, a także umiejętności podejmowania właściwych decyzji w momentach kluczowych  dla rozwoju każdego gospodarstwa. Często jest to właśnie potrzeba rozbudowy zaplecza maszynowego. Nasza oferta to maszyny niezbędne do uprawy gleby oraz siewu, takie jak: agregaty uprawowe, brony talerzowe, maszyny do uprawy pożniwnej, wały doprawiające i inne. 

Producent zapewnia również, że produkując maszyny rolnicze, codziennie starają się udowodnić, że hasło „Jakość na każdym polu”, to nie tylko słowa ale konkretna wartość, którą chcą zdobyć zaufanie naszych obecnych i przyszłych klientów. Sprawdźcie pełną ofertę gamatechnik na www.gamatechnik.pl

(pp)

fot. agrobrand.pl (na zlecenie Gamatechnik)

chat-icon 0

REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA