REKLAMA

Gnojowica i płonące opony przed domem wójta

Redakcja
23.04.2024
chat-icon 0

33-latek, który podpalił kilka opon i rozlał przyniesioną w kanistrach gnojowicę przed domem wójta, nagrał całe zdarzenie i opublikował w internetowych mediach społecznościowych.

REKLAMA

Zdarzenie miało miejsce około godziny 17:30 w dniu 22 kwietnia 2024 roku przed domem Wójta Dorohuska (województwo lubelskie) Wojciecha Sawy, który dzień wcześniej rozwiązał protest rolników przy przejściu granicznym Polski z Ukrainą.

Do komendy policji w Chełmie chwilę później wpłynęło zgłoszenie o podpaleniu opon i wylaniu nieczystości przed posesją jednego z mieszkańców miejscowości Dorohusk. Na miejsce zostali skierowano policjantów, którzy zabezpieczali teren, a straż pożarna zajęła się ugaszeniem płonących opon.

Sprawca swoje działania utrwalił na nagraniu, które zamieścił w mediach społecznościowych. Zostanie wobec niego skierowany wniosek o ukaranie do sądu.

- Na miejscu wykonaliśmy oględziny i ustaliliśmy sprawcę tego zdarzenia, który bezpośrednio po tym oddalił się. Jak się okazało swoje działanie utrwalił na nagraniu, które zamieszczone zostało w mediach społecznościowych – informuje Komenda Powiatowa Policji w Chełmie, której funkcjonariusze dodają, że prowadzone są czynności w związku z wykroczeniem, a wobec 33-latka zostanie skierowany wniosek o ukaranie do sądu. Sprawcy grozi grzywna w wysokości do 5 tysięcy złotych.

(rpf) Źródło: KPP Chełm

chat-icon 0

REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA