REKLAMA

Groźne zderzenie samochodu dostawczego z ciągnikiem rolniczym

Redakcja
13.04.2024
chat-icon 1

Prowadzący gospodarstwo rolne są narażeni na niebezpieczeństwo nie tylko podczas wykonywania pracy związanej uprawą, chowem, czy też hodowlą zwierząt.

REKLAMA

Przemieszczając się pojazdami rolniczymi po drogach publicznych, wolniej od pozostałych uczestników ruchu drogowego, często są narażeni na różnego rodzaju zdarzenia drogowe.

12 kwietnia 2024 roku tuż przed południem do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej wpłynęło zgłoszenie wypadku drogowego na drodze krajowej nr 60.

Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci ustalili wstępnie, że 41-latek z województwa podlaskiego, kierujący samochodem dostawczym marki Renault wykonując nieprawidłowo manewr wyprzedzania doprowadził do zderzenia z jadącym w tym samym kierunki ciągnikiem rolniczym marki Ursus.

Kierujący traktorem 65-latek z powiatu ostrowskiego, ze względu na poniesione obrażenia został przewieziony do szpitala. Badanie alkomatem obu kierujących nie wykazało obecności alkoholu w organizmie. Ze względu na czynności wykonywane przez policjantów ruchu drogowego i kryminalnych, przez dłuższy czas występowały utrudnienia na odcinku drogi, gdzie doszło do wypadku.

(rpf) Źródło: KPP Ostrów Mazowiecka

chat-icon 1

REKLAMA

Polecane

Komentarze (1)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


Dominikk 14.04.2024

Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje

0 0
REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA