REKLAMA

II Krajowa Wystawa Bydła Mięsnego w Barzkowicach

Redakcja - Zwierzęta
08.09.2016
chat-icon 0

Już w najbliższy weekend 10-11 września 2016r. naterenie Zachodniopomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego wBarzkowicach odbędzie się II Krajowa Wystawa Bydła Mięsnego w ramach 29. Barzkowickich Targów Rolnych "Agro Pomerania 2016"

PZHiPBM
REKLAMA

Już w najbliższy weekend 10-11 września 2016 r. na terenie Zachodniopomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach odbędzie się II Krajowa Wystawa Bydła Mięsnego w ramach 29. Barzkowickich Targów Rolnych "Agro Pomerania 2016"

Zaproszenie do wszystkich hodowców kieruje szczególnie Polski Związek Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego. Planowana jest prezentacja ok. 100 szt. zwierząt w różnych rasach i kategoriach. Na pewno będzie to dobry czas spotkań, wymiany doświadczeń oraz wspólnego świętowania.

Hodowców zaineresowanych prezentacją zwierząt na Wystawie, PZHiPBM prosi o kontakt z selekcjonerem obsługującym stado.

Oprócz wystawy od 9 września w ramach wspomnianych 29. Barzkowickich Targów Rolnych "Agro Pomerania 2016" zaprezentuje swoją ofertę ponad 950 producentów maszyn i sprzętu rolniczego, firm oferujących środki do produkcji rolnej oraz przetwórstwa rolno-przemysłowego. Więcej o targach pisaliśmy już w artykule "Targi Rolne "Agro Pomerania" w Barzkowicach"

(rz)
źródło opracowania: PZHiPBM

chat-icon 0

REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA