REKLAMA

John Deere 7R z tytułem Maszyna Roku 2020

Redakcja - Technika
16.12.2019
chat-icon 0

Kapituła złożona z 20 dziennikarzy reprezentujących fachowe międzynarodowe czasopisma rolnicze z 11 krajów przyznało tytuł „Maszyny Roku 2020” nowemu ciągnikowi John Deere 7R.

REKLAMA

Kapituła złożona z 20 dziennikarzy reprezentujących fachowe międzynarodowe czasopisma rolnicze z 11 krajów przyznało tytuł „Maszyny Roku 2020” nowemu ciągnikowi John Deere 7R.

Koniec roku to czas podsumowań, również w branży rolniczej. Dlatego też dziennikarze specjalizujący się w technice i maszynach rolniczych z całej Europy wyróżnili nagrodami producentów maszyn cechujących się przełomowymi i rewolucyjnymi rozwiązaniami, które będą wspierać pracę rolników w najbliższych latach.

Kapituła złożona z 20 dziennikarzy reprezentujących międzynarodowe czasopisma rolnicze z 11 krajów nagrodziła tytułem „Maszyna Roku 2020” ciągnik John Deere 7R. Nagroda została wręczona podczas uroczystej gali, na którą zaproszono około 500 gości z branży rolniczej.

Jesteśmy dumni z tego wyniku, szczególnie dlatego, że jest on nagrodą za ogromne starania, jakie podjęliśmy, by ciągnik 7R drugiej generacji wpisywał się w historię sukcesu na rynku europejskim – mówi Bartosz Białas z John Deere Polska.

Kapituła zwróciła uwagę na całkowicie nową koncepcję wykorzystującą moc do 373 KM w kompaktowej i lekkiej konstrukcji, dzięki czemu ciągnik doskonale nadaje się zarówno do ciężkich prac polowych, jak i do zastosowania w transporcie.

Ponadto kapituła nagrodziła to, że nowy model 7R został wyposażony w wiele nowoczesnych technologii, mających wpływ zarówno na bieżącą pracę, jak i komfort operatora:


- nowa kabina wyposażona w CommandPRO™ i kilka innych kluczowych funkcji, które stanowią nowy standard w dziedzinie komfortu operatora;


- system AutoTrac™ w sieci, oferujący klientom zewnętrzne rozwiązanie do planowania i wdrażania istotnych informacji z systemu naprowadzania w Centrum Operacyjnym. Dodatkowo klient może cieszyć się 5-letnim darmowym bezprzewodowym transferem danych;


- system AutoSetup (dostępny pod koniec 2020 r.), oferujący rewolucyjne rozwiązanie zapewniające oszczędność czasu, które pozwala za jednym naciśnięciem przycisku w łatwy sposób skonfigurować maszynę, narzędzie ISOBUS z uwzględnieniem danych dotyczących zadania, zabiegów agrotechnicznych i naprowadzania.

Poniżej komplet zwycięzców we wszystkich 

Kombajn zbożowy: Claas Lexion 8000 i 7000

Ciągnik średniej klasy: Massey Ferguson 6700 S.

Logistyka: Joskin X-trem2

Przygotowanie gleby: Kverneland 6300 S Variomat

Zbiór roślin okopowych: Grimme Evo 280

Duży ciągnik: Fendt 900 Vario

Reklama w kanałach: Pöttinger Novacat Alpha Motion Pro

Technika wiercenia: Väderstad Tempo V WideLining

Rozdrabniacz: Claas Jaguar 900

Elektronika: John Deere, Claas, 365 FarmNet, CNH Industrial Data Connect

Zarządzanie zapasami: Lemken Nova

Mikrociągnik: Lindner Lintrac 130

Odzyskiwanie paszy: New Holland Big Baler 1290 High Density / Case IH LB 436 HD

Ciągnik najwyższej klasy: John Deere 7R

Mechaniczne zarządzanie zapasami: Transformator Horsch VF

Nagroda publiczności: Fendt 900 Vario

(rtr) pp / materiały prasowe

chat-icon 0

REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA