REKLAMA

Ruszają Targi Agrotech w Kielcach!

Ruszają targi AGROTECH w Kielcach a wraz z nimi prezentacja nowoczesnych ciągników, maszyn, narzędzi i urządzeń do produkcji zwierzęcej i roślinnej, jak również nasiona, środki ochrony roślin, nawozy, pasze i dodatki paszowe oraz budownictwo inwentarskie.

17 marca 2016 chat-icon0

REKLAMA
Podczas imprezy odbędą się również liczne konferencje, warsztaty, seminaria tematyczne oraz interesujące i oryginalne eventy.

Wśród firm wiodących w branży, pojawią się między innymi: New Holland, Expom, Bury Maszyny Rolnicze, Krukowiak, Yara Poland i wiele innych.

Podczas targów będzie można zobaczyć wiele premier.
New Holland zaprezentuje nową serię ciągników T7 HD wyposażoną w silnik spełniający normy emisji spalin Tier 4B, a także serię T8 o najdłuższym rozstawie osi w swojej klasie. Pierwszy raz zostanie również pokazana sieczkarnia samojezdna FR Forage Cruiser, zapewniająca niezmiennie wysoką jakość rozdrabniania oraz wiodącą w branży efektywność zbioru plonów. Będzie można również pojeździć najnowszymi maszynami w zupełnie bezpiecznych i sterylnych warunkach.

REKLAMA
Firma Krukowiak zaprezentuje między innymi wdrożony do produkcji opryskiwacz Notos, który na ubiegłorocznym Agrotechu był pokazany jeszcze jako prototyp. Pojawia się też nowe wersje opryskiwacza Goliat i wiele innych nowoczesnych maszyn. Expom z Krośniewic tradycujnie już pokaże swoje nowości, będą to między innymi: nowy agregat podorywkowy Ajax, Grom, zmodernizowane wały Tytan i Jacek oraz agregaty do upraw przedsiewnych Wicher i Lech.

Wybierając się na targi Agrotech można liczyć na wiele więcej nowości oraz premier.

(dtr)
źródło: materiały organizatora.


REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

Wypadek przy pracy w rolnictwie – poszkodowany 17-latek pracujący w polu

Redakcja 7 czerwca 2023 chat-icon1

43-letni mężczyzna wraz z 17-latkiem prowadzili prace związane z sianokosami na jednym z pól w Chojnowie (województwo mazowieckie, powiat żuromiński, gmina Kluczbork-Osada). W czasie kiedy 43-latek poszedł do ciągnika aby go uruchomić, maszyna do obracania siana zraniła poważnie 17-latka – poszarpała jego klatkę piersiową i nogę. Służby relacjonujące to zdarzenie oceniają, że młody rolnik stał zbyt blisko urządzenia w trakcie jego uruchamiana. Informacje o wypadku podał Tygodnik Ciechanowski.

KE: Przedłużona pomoc dla producentów świń, którzy zaprzestali produkcji w związku z ASF

Redakcja 5 czerwca 2023 chat-icon1

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryk Kowalczyk poinformował, że zakaz zostanie przedłużony do 15 września, a nie tak jak chciała Polska wraz z krajami w których obowiązuje obecnie embargo na wwóz produktów rolnych z Ukrainy, tj. do końca 2023 roku.

W briefingu uczestniczył również podsekretarz stanu Krzysztof Ciecióra, który  przekazał informację o kolejnej decyzji podjętej w ostatnich dniach przez Komisję Europejską.

[cytat author='poinformował podsekretarz Krzysztof Ciecióra' tex

REKLAMA