REKLAMA

Konferencje, warsztaty i pokazy specjalistyczne na Agro Days 2017


Jaka przyszłość czeka drobiarstwo w Polsce i na świecie? Czy żywienie precyzyjne jest kluczem do wydajności mlecznej? Jak zwiększyć produkcyjność loch i co jest warunkiem sukcesu w hodowli prosiąt?

REKLAMA

Jaka przyszłość czeka drobiarstwo w Polsce i na świecie? Czy żywienie precyzyjne jest kluczem do wydajności mlecznej? Jak zwiększyć produkcyjność loch i co jest warunkiem sukcesu w hodowli prosiąt?

O tych i innych tematach będę rozmawiać hodowcy i eksperci z branży już 14 i 15 października.

W ramach Agro Days odbędą się  spotkania z ekspertami i praktykami, warsztaty, ścieżka edukacyjna oraz wyjątkowa inscenizacja pt. "Daj krowie w żłobie, ona da i Tobie" – przedstawiająca współpracę hodowcy i krów. Dla wygody odwiedzających, organizator podzielił przestrzeń targową na trzy sektory tematyczne: bydło, trzoda i drób oraz 3 strefy: pokazową, konferencyjną oraz konsultacyjną.

Agro Days to dwa dni obfitujące w bogaty program merytoryczny, pełen warsztatów, specjalistycznych pokazów i konferencji dla hodowców bydła, drobiu i trzody chlewnej. To liczne rozmowy biznesowe i dostęp do kompleksowej oferty największych firm z branży hodowlanej.

To dni dedykowane hodowcom, którzy chcą rozwijać swoje gospodarstwa - poznać nowości na rynku i dowiedzieć się więcej o interesujących rozwiązaniach, które pomogą w poprawie wydajności produkcyjnej, a także dla tych, którzy chcą spotkać się i porozmawiać z innymi hodowcami i branżowymi ekspertami. Podczas Agro Days każdy znajdzie coś dla siebie – mówi Adam Zaleski, dyrektor generalny De Heus.

Agro Days. Dni Hodowcy 2017 to pierwsza tego typu impreza w Polsce, która pozwoli hodowcom poznać najnowsze rozwiązania produkcji zwierzęcej na europejskim rynku. Podczas wydarzenia przedstawimy nasze produkty, usługi oraz wiedzę na temat produkcji trzody chlewnej. W części konferencyjnej pokażemy jak wyglądają tendencje europejskie i światowe w produkcji trzody.

Zdecydowaliśmy się na zostanie partnerem Agro Days, gdyż w przedsięwzięciu tym uczestniczą najlepsze i największe firmy na polskim rynku. Serdecznie zapraszamy – mówi Krzysztof Bumbul, członek zarządu Venneker Polska.

Jakie tematy poruszone będą podczas Agro Days. Dni Hodowcy 2017?

W ramach sektora drobiowego będzie okazja porozmawiać m.in. o:
- przyszłości drobiarstwa w Polsce i na świecie,
- konkurencyjności mięsa drobiowego w kraju i za granicą,
- modelach integracji zwierzęcej i związanych z nimi szansami i zagrożeniami,
- bezpieczeństwie łańcucha dostaw w kontekście produkcji pasz,
- produkcji drobiu bez antybiotyku,
- roli partnerów w łańcuchu produkcyjnym,
- innowacjach w zarządzaniu fermą, genetyce, żywieniu i wstawieniach.

Hodowcy bydła nie mogą pominąć paneli poświęconych m.in.:
- ekonomice produkcji mleka,
- kontroli mastitis,
- technologii XXI wieku w genetyce seksowanej,
- higienie w kontekście ograniczenia antybiotyków,
- żywieniu precyzyjnemu
- higienie i profilaktyce chorób,
- intensywnemu rozrodowi i odchowowi młodzieży,
- systemach zarządzania stadem i robotami udojowymi w nowoczesnej oborze.

Wszyscy, którzy zajmują się hodowlą trzody chlewnej powinni wybrać się na konferencje i warsztaty dotyczące takich tematów jak:
- genetyka,
- inwestycja – jak sobie z nią poradzić i nie utknąć w gąszczu skomplikowanych procedur,
- wypracowanie standardu warunkiem sukcesu producenta prosiąt,
- zwiększenie produkcyjności loch,
- płynne żywienie,
- sytuacja ekonomiczna na rynku trzody chlewnej,
- dokarmianie prosiąt.

Dokładny program Agro Days. Dni Hodowcy 2017 jest dostępny na stronie wydarzenia: www.agrodays.pl/dla-odwiedzajacych/program-wystawy

O Agro Days:
Agro Days. Dni Hodowcy odbędą się 14 i 15 października w Centrum Targowo-Konferencyjnym MT Polska w Warszawie. Organizatorem spotkania jest firma De Heus - wiodący producent pasz dla bydła, drobiu i trzody chlewnej. Podczas pierwszej edycji wydarzenia swoją ofertę zaprezentuje ponad 65 firm branży hodowlanej.

Podczas dwudniowego spotkania odwiedzający mogą liczyć na wiele ciekawych paneli dyskusyjnych, bogaty program warsztatów i pokazów specjalistycznych i moc innych atrakcji. Wydarzenie rozpocznie się od konferencji „Made in Poland – jak wykreować modę na polskie produkty? Szanse i perspektywy polskiej żywności”. Aby zgłosić swój udział w wydarzeniu należy zarejestrować się na stronie www.agrodays.pl

De Heus - ekspert w żywieniu zwierząt i lider w dostarczaniu rozwiązań żywieniowych na polskim rynku paszowym.

Firma De Heus działa w ponad 50 krajach na całym świecie, wspierając osiągnięcia swoich klientów: producentów żywca, mleka, jaj i ryb. Nieustannie, wspólnie z klientami, firma wzmacnia wydajność i rozwój technologiczny, wykorzystując swoją bogatą wiedzę o żywieniu i hodowli zwierząt.

Na polskim rynku paszowym De Heus obecny jest od ponad 25 lat. Produkuje mieszanki paszowe pełnoporcjowe, mieszanki uzupełniające (koncentraty), a także mieszanki mineralno-witaminowe (premiksy) i preparaty mlekozastępcze.

Posiada szeroką ofertę rozwiązań żywieniowych dla hodowców drobiu, bydła i trzody chlewnej. Roz­wiązania te cechują się wysoką jakością oraz optymalnym zbilansowaniem recepturowym. W skład produktów wchodzą jedynie surowce najwyższej jakości. Dodatkowo, kontrola komponentów pasz i wymagające procedury produkcyjne sprawiają, że produkty są bezpieczne i zdrowe dla zwierząt i ludzi.

Znakami rozpoznawczymi firmy są profesjonalne doradztwo żywieniowo-techniczne oraz specjalistyczne programy żywieniowe „szyte na miarę” potrzeb klientów. De Heus oferuje również doradztwo w budowie obiektów inwentarskich, realizowane przez profesjonalistów z działu Agra-Matic.

(rpf) źródło: DeHeus


REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA