REKLAMA

Kramp i John Deere zacieśniają współpracę


Po pomyślnym rozpoczęciu współpracy w Niemczech, Kramp i John Deere rozszerzają swoje strategiczne partnerstwo na wszystkie kraje europejskie.W 2019 r. współpraca obu firm obejmie rynek polski, francuski, portugalski i hiszpański, a w kolejnych etapach także pozostałe kraje Europy.

fot. Paweł Pąk
REKLAMA

Po pomyślnym rozpoczęciu współpracy w Niemczech, Kramp i John Deere rozszerzają swoje strategiczne partnerstwo na wszystkie kraje europejskie. W 2019 r. współpraca obu firm obejmie rynek polski, francuski, portugalski i hiszpański, a w kolejnych etapach także pozostałe kraje Europy.

- John Deere i Kramp, jako wiodące firmy w swoich branżach, mają wspólny cel: współpracę z dealerami i zapewnienie im sukcesu. Był on podstawą owocnej współpracy w Niemczech, która przyniosła wiele korzyści zarówno rolnikom, jak i dealerom – informują obie firmy w specjalnym komunikacie.

- Partnerskie relacje ułatwiły niemieckim dealerom John Deere zamawianie, magazynowanie oraz sprzedaż odpowiednich części i akcesoriów za pośrednictwem jednego kanału. W najbliższym czasie także inni europejscy dealerzy John Deere uzyskają dostęp do szerokiej gamy akcesoriów tej firmy, części Vapormatic oraz bogatego portfolio produktów firmy Kramp – czytamy dalej w komunikacie.

Kramp i John Deere zapewniają, że będzie to możliwe dzięki jednej unikalnej platformie online, wspartej najnowszymi rozwiązaniami logistycznymi. Ponadto, idea zakłada, że dealerzy, by zwiększyć swoją sprzedaż produktów, będą mogli korzystać z pomocy technicznej oraz doświadczenia John Deere w zakresie marketingu i sprzedaży detalicznej w salonach tej firmy.

Łatwe zakupy
W 2017 roku mówiłem, że jestem bardzo dumny z kolejnego etapu rozwoju naszej firmy – wspomina Eddie Perdok, CEO Kramp Groep, już po pomyślnym nawiązaniu współpracy w Niemczech.

Rozszerzenie współpracy na kolejne kraje europejskie daje mi kolejny powód do zadowolenia. Wszystkie nasze działania są ukierunkowane na to, aby maksymalnie ułatwić klientom proces zamawiania części Kramp. Dzięki tej umowie, dealerzy John Deere mają możliwość zakupu wszystkich potrzebnych części w jednym miejscu dodaje.

Zapewnienie najwyższego na rynku poziomu obsługi klienta przez cały czas użytkowania naszych produktów ma dla nas kluczowe znaczenie – mówi Christoph Wigger, Wiceprezes ds. Sprzedaży i Marketingu, Region 2, firmy John Deere. – Oba przedsiębiorstwa zobowiązują się do przestrzegania tych wartości i na nich też będzie opierać się nasza rozszerzona współpraca z firmą Kramp na nowych rynkach.

Dedykowany dealerom portal
Dealerzy John Deere w Polsce, Portugalii, Hiszpanii oraz we Francji uzyskają dostęp za pośrednictwem specjalnego portalu do szerokiej oferty ponad 500 tys. produktów z portfolio firmy Kramp, akcesoriów John Deere i części Vapormatic.

(rtr) Paweł Pąk / źródło: Neuron


REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA