REKLAMA

Łatwiejsza i szybsza podorywka

Redakcja - Technika
31.01.2018
Lubię to
Lubię to
0
Super
Super
0
Haha
Haha
0
Smutny
Smutny
0
Szok
Szok
0
Zły
Zły
0
chat-icon 0

Spółka Techmagri PL reprezentuje na rynku polskim francuskiego producenta specjalistycznych maszyn i urządzeń rolniczych do nowoczesnej uprawy roli TECHMAGRI z Szampanii.

fot. Tomasz Kodłubański
REKLAMA

Sp

ó

łka Techmagri PL reprezentuje na rynku polskim francuskiego producenta specjalistycznych maszyn i urządzeń rolniczych do nowoczesnej uprawy roli TECHMAGRI z Szampanii.

W swojej ofercie poza bronami, głęboszami i siewnikami ma również agregat do powierzchniowej uprawy gleby Discocrop 2000.

To bardzo wydajny i skuteczny sprzęt do szybkiej i płytkiej podorywki. Produkowany jest w wersji zawieszanej o szerokości roboczej 3,4,5 i 6m , składanej do transportu do 2,5m (oprócz modelu 3-metrowego), a także pół - zawieszanej, o szerokości 6 i 7 m, składanej do transportu do 2,55m.

Najmniejszy z agregatów do współpracy wymaga ciągnika o mocy 70-110KM, podczas gdy największy od 160 do 220KM co świadczy o małym zapotrzebowaniu mocy.

Discocrop posiada uzębiony talerz o średnicy 510 mm , który przy optymalnym kącie natarcia i płaszczyzny lepiej zagłębia się w twarde gleby . Dodatkowo talerze mają łożysko niewymagające smarowania, i są przymocowane do ramy za pomocą gumowych amortyzatorów.

Położony od zewnętrznej strony talerz łopatkowy zapewnia równą powierzchnię, bez bruzd pomiędzy dwoma przejazdami.

Podstawowym przeznaczeniem kompaktowego agregatu DISCOCROP 2000 ( o masie od 1100 do 9875kg) z dwoma rzędami talerzy (od 24 do 56) ustawionymi równolegle, jest pierwsza podorywka po zbiorze plonu.

Do wyboru jest możliwość zastosowania w tych maszynach wału dwunastostrunowego SPRINGFLEX lub stalowego wału pierścieniowego PIPEROLLER do ciężkich gleb.

(rtr) Tomasz Kodłubański

Lubię to
Lubię to
0
Super
Super
0
Haha
Haha
0
Smutny
Smutny
0
Szok
Szok
0
Zły
Zły
0
chat-icon 0

REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA