REKLAMA

List ministra z okazji rozpoczęcia roku szkolnego

Redakcja - Prawo i Finanse
01.09.2016
chat-icon 0

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi wystosował list z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2016/2017. List skierowany jest głównie do Szkół Rolniczych.

MRiRW
REKLAMA

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi wystosował list z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2016/2017. List skierowany jest głównie do Szkół Rolniczych.

„Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2016/2017 przekazuję najserdeczniejsze życzenia Wszystkim tym, dla których mury szkolne przez najbliższe 10 miesięcy będą nie tylko miejscem codziennej pracy, ale również miejscem rozwoju społecznego, kontaktów towarzyskich i przyjaźni.

Rok szkolny 2016/2017 to nowe wyzwania i pierwszy etap istotnych zmian w systemie edukacji. W związku z tym, że najważniejsze z nich przewidziane są na rok szkolny 2017/2018, w ten wkraczamy z planami, nadziejami, pełni optymizmu i wiary, że planowane działania w istotny sposób przełożą się na poprawę warunków kształcenia.

Priorytetem w pracy szkół czynimy troskę o jak najlepsze efekty pracy dydaktyczno-wychowawczej. Chcemy, by Szkoły Rolnicze kształciły Uczniów nie tylko do pracy w sektorze rolnictwa i przetwórstwa spożywczego, co przyczyni się do rozwoju polskiej wsi, ale również aby z powodzeniem przygotowywały do życia i do podejmowania nowych wyzwań, czasem trudnych i skomplikowanych, ale zawsze rozwijających, interesujących i fascynujących.

Dyrektorom Szkół Rolniczych życzę wytrwałości w realizacji zamierzonych celów. Nauczycielom i Wychowawcom - satysfakcji z efektów pracy oraz poczucia zawodowego spełnienia. Uczniom – wszechstronnego rozwoju i wyników w nauce na miarę możliwości. Rodzicom - radości z osiągnięć dzieci. Najlepsze życzenia kieruję do wszystkich Pracowników i Przyjaciół Oświaty Rolniczej. Drodzy Państwo, pozwolę sobie przypomnieć, że osiąganie zakładanych efektów jest możliwe dzięki wzajemnemu zrozumieniu i współpracy. Wszystkim Państwu życzę, aby praca przebiegała w stabilnej atmosferze, ułatwiającej realizację zadań edukacyjnych. Wszystkiego dobrego w nowym roku szkolnym!”

źródło: MRiRW

chat-icon 0

REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA