REKLAMA

Lubelskie: przewróciła się ciężarówka przewożąca zboże


Samochód ciężarowy przewożący zboże w naczepie najechał na nasyp i przewrócił się na bok.Jak podaje Policja, przyczyną tej kolizji było niedostosowanie prędkości do warunków ruchu.

REKLAMA

Samochód ciężarowy przewożący zboże w naczepie najechał na nasyp i przewrócił się na bok. Jak podaje Policja, przyczyną tej kolizji było niedostosowanie prędkości do warunków ruchu.

Do zdarzenia doszło 14 listopada przed godz. 18:00 na remontowanym odcinku drogi K-48 w miejscowości Poizdów (woj. lubelskie, pow. lubartowski, gm. Kock). Z pojazdu wysypało się przewożone w naczepie zboże. Droga była zablokowana przez kilka godzin. Kierujący pojazdem doznał niegroźnych obrażeń ciała. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że był trzeźwy.

W Kocku oraz Przytocznie policjanci wyznaczyli objazdy zablokowanego odcinka drogi, a do podniesienia ciężarówki zaangażowany został specjalistyczny sprzęt.

Kierowca ciężarówki to 41-letni mieszkaniec powiatu hrubieszowskiego, który za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, został ukarany mandatem karnym.

(rpf) jp / źródło: Lubelska Policja


REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA