REKLAMA

Lubelskie: W wypadku zginął 48-letni traktorzysta

Redakcja
24.08.2023
chat-icon 0

Z nieustalonych obecnie przyczyn 48-letni mężczyzna prowadzący ciągnik rolniczy z podczepionym pługiem zjechał na prawe pobocze, stracił panowanie nad pojazdem, po czym uderzył w przydrożne drzewo.

REKLAMA

To tragiczne w skutkach zdarzenie drogowe miało miejsce 22 sierpnia 2023 roku, tuż po godzinie 19:00 w miejscowości Mircze (województwo lubelskie, powiat hrubieszowski, gmina Mircze). Niestety siła uderzenia była tak duża, że mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Przybyli na miejsce wypadku policjanci z Hrubieszowa ustalili wstępnie, że na prostym odcinku drogi, poza terenem zabudowanym, 48-letni kierujący ciągnikiem rolniczym wraz z podczepionym pługiem z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał na prawe pobocze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Obecnie policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

- Do późnych godzin na miejscu zdarzenia pracowali funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora i przy udziale biegłego z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych. W tej sprawie policjanci nadal wykonują czynności, których celem jest dokładne ustalenie okoliczności i przebiegu tego tragicznego w skutkach wypadku. Obecnie pod nadzorem prokuratora ustalamy wszystkie bliższe okoliczności tego zdarzenia - informuje aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak z Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie, która apeluje do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie rozwagi i o zachowanie zasad bezpieczeństwa na drodze.

(rpf) Źródło: KPP Hrubieszów

chat-icon 0

REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA