REKLAMA

Mobilna mieszalnia pasz strawiona przez ogień

Redakcja
05.06.2024
chat-icon 0

Późna wiosna i lato to niestety okres w którym dochodzi do największej ilości pożarów w gospodarstwach, płoną nie tylko zabudowania gospodarcze czy też sprzęt rolniczy.

REKLAMA

4 czerwca 2024 roku, tuż przed godziną 13:00 do Stanowiska Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krasnymstawie wpłynęło zgłoszenie o pożarze pojazdu ciężarowego w miejscowości Wola Żółkiewska (województwo lubelskie, powiat krasnostawski, gmina Żółkiewka).

Przybyli na miejsce zdarzenia strażacy zastali objęty ogniem samochód ciężarowy, który miał na pokładzie tzw. mobilną mieszalnię pasz. Natychmiast podjęli działania mające na celu zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz ugaszenia pojazdu stojącego w ogniu. Druhowie zajęli się również obroną przed pożarem sąsiedniego budynku.

W akcji wzięło udział łącznie 17 strażaków z Jednostki Ratownictwa Gaśniczego KP PSP w Krasnymstawie oraz dwa zastępy OSP KSRG Żółkiewka. Na miejscu pojawiła się również policjanci z Krasnegostawu, którzy zajęli się ustalaniem przyczyn pożaru.

(rpf) Źródło: KP PSP Krasnystaw, OSP Żółkiewka

chat-icon 0

REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA