REKLAMA

Najechał na tył Ursusa – ciągnik wpadł do rowu


Praca w gospodarstwie rolnym nie mogła by w obecnych czasach funkcjonować dobrze ciągników rolniczych. Pojazdy te, poruszając się po drogach osiągają mniejszą prędkość od np. aut osobowych.

REKLAMA

Niestety jednoczesne korzystanie z dróg publicznych przez „osobówki” i traktory nie zawsze kończy się dobrze. Przekonał się o tym na własnej skórze kierujący ciągnikiem rolniczym 55-latek z powiatu opatowskiego.

10 listopada 2023 roku na drodze w miejscowości Stodoły-Kolonie (województwo świętokrzyskie, powiat opatowski, gmina Wojciechowice) miało miejsce zdarzenie drogowe, które wyglądało bardzo groźnie.

68-letni mężczyzna prowadzący samochód osobowy marki Volkswagen nie zachowując należytej odległości od poprzedzającego go pojazdu najechał na tył ciągnika rolniczego marki Ursus. Siła uderzenia była tak duża, że traktor wpadł do przydrożnego rowu i wywrócił się na bok. Kierujący ciągnikiem z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Przybyli na miejsce zdarzenia funkcjonariusze policji zbadali stan trzeźwości obu kierujących. Okazało się, że byli trzeźwi. 68-latka kierującego samochodem osobowym ukarano mandatem za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

(rpf) Źródło: KPP Opatów


REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA