REKLAMA

Napadł z nożem na traktorzystę i groził mu śmiercią

Redakcja
19.05.2023
Lubię to
Lubię to
0
Super
Super
0
Haha
Haha
0
Smutny
Smutny
0
Szok
Szok
0
Zły
Zły
0
chat-icon 0

Prawdopodobnie wcześniejsza kłótnia była powodem napadu z nożem w ręku na traktorzystę – zarzuty są poważne, bowiem poza przebitą oponą nie obyło się bez gróźb karalnych.

fot. KPP Kolni
REKLAMA

Zdarzenie miało miejsce 18 maja 2023 roku w gminie Kolno (województwo podlaskie, powiat kolneński). Policjanci z Kolna do których wpłynęło zgłoszenie o ataku nożownika, po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalili, że podczas powrotu poszkodowanego do domu po wcześniejszym przeprowadzeniu prac na polu, zza drzew wybiegł znany mu mężczyzna i przebił nożem oponę w jego ciągniku.

Widać było, że jest wyraźnym wpływem alkoholu, poza uszkodzeniem opony groził również zgłaszającemu że pozbawieni go życia. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że mógł być to akt „zemsty”, ponieważ dzień wcześniej doszło pomiędzy nimi do kłótni.

Straty zostały oszacowane przez pokrzywdzonego na kwotę 5 tysięcy złotych. 45-latka zatrzymano, a noc spędził w policyjnym areszcie.

- Następnego dnia mieszkaniec powiatu kolneńskiego usłyszał zarzuty zniszczenia mienia i gróźb karalnych. Za te przestępstwa grozi do 5 lat pozbawienia wolności – informuje Komenda Powiatowa Policji w Kolnie.

(rpf) pp / Źródło: KPP Kolno

Lubię to
Lubię to
0
Super
Super
0
Haha
Haha
0
Smutny
Smutny
0
Szok
Szok
0
Zły
Zły
0
chat-icon 0

REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA