REKLAMA

Nie żyje 65-latek przygnieciony przez ciągnik rolniczy

Redakcja
12.05.2024
chat-icon 0

Rozpoczął się okres intensywnych prac polowych, a wraz z nim niestety wzrosła liczba wypadków, również tych komunikacyjnych z udziałem pojazdów rolniczych.

fot. KPP w Limanowej
REKLAMA

6 maja 2024 roku w miejscowości Pasierbiec (województwo małopolskie, powiat limanowski, gmina Limanowa) miał miejsce wypadek w którym zginął 65-letni mężczyzna.

Feralnego dnia około godziny 15:00 kierujący ciągnikiem rolniczym marki Ursus z przyczepą 65-letni mieszkaniec gminy Limanowa w trakcie pokonywania stromego spadku terenu, stracił panowanie nad pojazdem. Ciągnik przewrócił się przygniatając kierowcę, który zginął na miejscu.

Poza kierującym ciągnikiem podróżował jeszcze 19-latek, który zdołał zeskoczyć z pojazdu nie odnosząc żadnych obrażeń.

Grupa dochodzeniowo-śledcza z Komendy Powiatowej Policji w Limanowej pod nadzorem prokuratora ustala dokładny przebieg i okoliczności zdarzenia. Ciało 65-latka zabezpieczono do badań sekcyjnych.

Wraz z policjantami w związku z rozpoczynającym się sezonem prac polowych, a także prac na terenach leśnych, apelujemy zachowanie zdrowego rozsądku i ostrożności. Chwila nieuwagi wystarczy, aby doszło do wypadku, którego konsekwencje mogą okazać się tragiczne.

(rpf) Źródło: KPP w Limanowej

chat-icon 0

REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA