REKLAMA

Nie żyje 65-latek przygnieciony przez ciągnik rolniczy

Super Visor
12.06.2024
chat-icon 0

To już kolejna tragedia, która miała miejsce podczas pracy w gospodarstwie rolnym. Tym razem niestety jest to wypadek śmiertelny.

fot. KPP Opole Lubelskie
REKLAMA

7 czerwca 2024 roku, tuż przed godziną 19.00 do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim wpłynęło zgłoszenie o wypadku, który miał miejsce podczas prac polowych w miejscowości Janiszów (województwo lubelskie, powiat opolski, gmina Łaziska). Policjanci przybyli na miejsce zdarzenia ustalili, że 65-latek z powiatu opolskiego podczas samodzielnego wykonywania prac polowych został przygnieciony przez ciągnik z podpiętym opryskiwaczem. Niestety obrażenia okazały się śmiertelne. Na miejscu pojawił się prokuratora, pod którego nadzorem prowadzono prace. Obecnie ustalane są okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

- Apelujemy do osób wykonujących wszelkiego rodzaju prace polowe o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i zachowanie szczególnej ostrożności – apeluje aspirant Katarzyna Bigos z Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim.

Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i zachowanie szczególnej ostrożności to podstawa bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym. Ważne jest też, aby w miarę możliwości poprosić drugą osobę o pomoc i asekurację podczas wykonywania wszelkiego rodzaju prac polowych.

(rpf) Źródło: KPP Opole Lubelskie

chat-icon 0

REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA