REKLAMA

Nie żyje rolnik wciągnięty przez glebogryzarkę

Nieszczęsliwy wypadek miał miejsce 4 listopada 2021 roku w gminie Kłoczew (województwo lubelskie, powiat rycki). Podczas prac polowych z ciągnikiem i glebogryzarką doszło do tragedii – śmierć na miejscu poniósł 68-letni rolnik.

fot. Lubelska Policja
Redakcja - Prawo i Finanse 06.11.2021 chat-icon1

REKLAMA

Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci ustalili wstępnie, że podczas wykonywania prac polowych 68-letni mężczyzna został wciągnięty przez glebogryzarkę, niestety nie było wtedy w pobliżu nikogo, kto mógłby pomóc rolnikówi i udzielić jakiejkolwiek pomocy.

Obrażenia były na tyle poważne, że na ich skutek mężczyzna niestety zmarł. Obecnie policja pod nadzorem prokuratury prowadzi czynności mające w pełni wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego wypadku.

Wypadki rolnicze zdarzają się nadal zbyt często, można by zmniejszyć ich ilość chociażby przez zachowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa. Najgroźniejsze są rutyna i niedbałość oraz lekceważenie faktu, że pracujące maszyny stanowią bardzo duże zagrożenie. Apelujemy o ostrożność i rozwagę podczas wykonywania wszelkich prac w gospodarstwie.

(rpf) Paweł Pąk / Źródło: Lubelska Policja


REKLAMA

Polecane

Komentarze (1)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


smotny 07.11.2021

wypadki rolnicze niestety się cały czas zdarzają - prawdziwa tragedia , wyrazy współczucia dla rodziny :(

0 0
REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA