REKLAMA

Niech stanie się jasność – czyli jak pracować wydajnie po zmroku

Redakcja - Technika
02.11.2023
chat-icon 2

Dobre oświetlenie robocze podczas prac polowych i gospodarczych po zmroku to podstawa. Jednym z najlepszych rozwiązań jest zastosowanie lamp roboczych w technologii LED.

REKLAMA

Dobre oświetlenie robocze podczas prac polowych i gospodarczych po zmroku to podstawa. Jednym z najlepszych rozwiązań jest zastosowanie lamp roboczych w technologii LED.

Dzięki niskiemu poborowi prądu nie obciążają instalacji elektrycznej i świecą dużo wydajniej od lamp z tradycyjnymi żarówkami. Kolejną zaletą technologii LED jest wyeliminowanie problemu wymiany żarówek. W naszym sklepie jest szeroki wybór takich właśnie lamp. Przy doborze lampy musimy pamiętać o tym by dobrać odpowiednią moc światła.

Znasz się na rolnictwie?

>> Sprawdź swoją wiedzę w quizie!

Moc światła opisujemy w lumenach - nie jest to nic innego jak jednostka miary strumienia świetlnego czyli im wyższa wartość lumenów tym więcej światła daje lampa. W ofercie znajdują się lampy o mocy od 950 do 3300 lumenów.

Większą moc lampy oznacza zwiększona ilość diod LED. Nasze lampy są również w różnych kształtach owalne, okrągłe i kwadratowe – bez problemu więc można je dopasować do gustu kupującego oraz do stylistyki maszyny. Pomocne okażą się również wymiary lampy podane przy każdym opisie.

Dzięki wysokiej jakości wykonania produkty które oferujemy cechują się bardzo długą żywotnością w odróżnieniu do tańszych odpowiedników. Lampy są również odporne na kurz i uszkodzenia mechaniczne - każda sprzedawana jest w zestawie z uchwytem do montażu, a sam montaż jest bardzo prosty i nie przysparza problemów.

Przyłączenie do instalacji elektrycznej tez nie stanowi problemu, każda lampa ma już wbudowany przewód elektryczny - wystarczy podłączyć się do zasilania, warto zamontować osobny włącznik do lamp jeżeli dokładamy je do pojazdu który nie miał wcześniej oświetlenia roboczego.

Zastosowanie naszych lamp może być bardzo różne, pierwszym najbardziej popularnym zastosowaniem jest oczywiście doposażenie ciągnika w takie oświetlenie czy wymiana tradycyjnych lamp na te w technologii LED. Takie dodatkowe oświetlenie sprawdza się również w wszelkiego rodzaju ładowarkach czy wózkach jezdniowych podnośnikowych (widłowych).

Bardzo często lampy które sprzedajemy klienci montują wewnątrz naczep samochodów ciężarowych do doświetlania, by bez problemu rozładować towar po zmroku. Nie zapominajmy też o kombajnach zbożowych czy buraczanych, gdzie pracujemy często do późnych godzin. Dobre oświetlenie miejsca pracy zwiększa też poziom bezpieczeństwa.

(rtr)

chat-icon 2

REKLAMA

Polecane

Komentarze (2)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


zenek234 13.02.2021

większość ofert stanowią chnole nisko budżetowe i przeciętny Kowalski idzie i kupuje szajs bo sąsiad ma i widać go z daleka co nie oznacza że on dobrze widzi, tak jak napisałem do pracy polowej to przereklamowany gadżet nadający się do doświetlenia ale nie jako główne źródło światła , a jeśli masz argumenty to wytłumacz mi dlaczego np w jelonku nikt nie wymienia oświetlenia skoro LED lepszy?

0 0
ledowiec 12.02.2021

tamnie chinczyki niestety nie zdaja w większosci egzaminu , fatalna barwa światła

0 0
REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA