REKLAMA

Nieszczęśliwy wypadek: Nie żyje mężczyzna przejechany przez ciągnik rolniczy

Redakcja
24.09.2023
chat-icon 0

Praca z pojazdami, maszynami i urządzeniami rolniczymi wymaga zachowania bardzo dużej ostrożności. Niestety pomimo wielu kampanii informacyjnych i ostrzeżeń nadal mają miejsce wypadki w rolnictwie, również te z dramatycznym finałem.

REKLAMA

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku, który miał miejsce 21 września 2023 roku w gminie Wisznice (województwo lubelskie, powiat Biała Podlaska).

21 września 2023 roku po południu do dyżurnego komisariatu policji w Wisznicach wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że na terenie jednej z posesji na terenie tej gminy doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Wstępne ustalenia przybyłych na miejsce zdarzenia funkcjonariuszy wskazują, że 85-latek w trakcie rozładunku drewna opałowego na terenie prywatnej posesji przypadkowo włączył bieg pracującego ciągnika. Po czym uruchomiona maszyna oraz podpięty do niej rozrzutnik przejechały po 85-latku. Czynności ratunkowe mające na celu uratowanie życia mężczyzny niestety okazały się bezskuteczne.

Na skutek poniesionych obrażeń 85-latek poniósł śmierć na miejscu. Decyzją prokuratora, ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych

komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla
2023-09-22 Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej

Nad wyjaśnieniem szczegółowych okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku pracować teraz będą policjanci pod nadzorem prokuratury. Wraz z policjantami apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy podczas wykonywanej pracy.

(rpf) Źródło: KMP Biała Podlaska

chat-icon 0

REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA