REKLAMA

Nowości CLAAS na Polagra-Premiery 2020

Odbywające się co dwa lata w styczniu poznańskie targi Polagra-Premiery dla producentów maszyn rolniczych są okazją do zaprezentowania nowości oraz porozmawiania ze zwiedzającymi na temat swojej oferty.

fot. Paweł Pąk
Redakcja - Technika 24.01.2020 chat-icon0

REKLAMA
Najważniejszym i zarazem najcenniejszym wyróżnieniem jakie firmy mogą zdobyć podczas Polagry-Premiery są medale przyznawane m.in. za najbardziej innowacyjne produkty. Sąd konkursowy wyłonił w tej edycji aż 37 laureatów, a ZŁOTY MEDAL MTP trafił tym razem między innymi do firmy CLAAS za nowy kombajn Lexion serii 6000.

Jest to zbudowany od podstaw nowy kombajn łączący zalety bębna przyspieszającego, młócącego, separatora oraz odrzutnika, z innowacyjnym napędem synchronizującym wszystkie bębny.

- Na naszym stoisku prezentujemy nowości, kombajn, ciągnik na gąsienicy. Dostaliśmy w tym roku dwie nagrody, złoty medal za kombajn CLAAS Lexion 6800. Jest to kombajn drugiej generacji, nowy i od początku zaprojektowany do najlepszej wydajności i ekonomiki użytkowania mówi dr Barbara Raba-Przybylak z Claas Polska – drugi złoty medal dostaliśmy za system Data Connect, jest to połączenie różnych marek na jednej platformie. Jeśli używamy na przykład codziennie Telematics i chcemy mieć dane z innej marki ciągników czy kombajnów to możemy w tym momencie używać jednej platformy i mamy ułatwienie jeśli chodzi o codzienną pracę – dodaje.

(rtr) pp


REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA