REKLAMA

Obstawianie tenisa. 6 porad dla początkujących typerów

Tenis ziemny to bardzo prestiżowa dyscyplina sportu, którą można także typować w przypadku większości firm bukmacherskich. W jaki sposób obstawiać tenisa? O czym powinni pamiętać zwłaszcza nowi gracze, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z zakładami? Pozostań z nami i sprawdź szczegóły! / materiał promocyjny

fot. materiały promocyjne
24 maja 2023 chat-icon0

REKLAMA

Wybór legalnego bukmachera

Wpisując w wyszukiwarkę tenis obstawianie natrafimy na wiele firm bukmacherskich. O ile ich adresy stron będą kończyć się na .pl, to można z dużą dozą pewności stwierdzić, że są to legalnie działające firmy. Trzeba natomiast uważać na podmioty zagraniczne, często znane marki, które reklamują się podczas różnego rodzaju wydarzeń sportowych. Nie zawsze ich działalność jest legalna w Polsce, dlatego trzeba sprawdzić, czy figurują one na liście Ministerstwa Finansów, czyli wykazie bukmacherów działających zgodnie z prawem. Aby bowiem móc prowadzić taką działalność, trzeba spełnić szereg wymogów.

Sprawdzenie ofert na obstawianie tenisa

Większość działających w Polsce buków ma ofertę na zakłady w tenisa ziemnego. Trzeba jednak dodatkowo porównać, jakie są na nie kursy, a także wybrać te, które są dla nas optymalne. Oczywiście im wyższe, tym lepiej dla nas, oznacza to bowiem możliwość wyższych wygranych i to nawet przy niższych wkładach własnych.

Oferta dla nowych graczy

Kolejnym punktem na naszej liście jest sprawdzenie, jaką ofertę dla nowych graczy ma dany bukmacher. Czy można liczyć na atrakcyjne promocje związane z zarejestrowaniem się na stronie? Jak wysokie są takie bonusy i czy mogą znacząco zwiększyć szansę na wygraną? To bardzo ważne informacje, które także trzeba wziąć pod uwagę, zwłaszcza decydując się na zapisanie na stronie konkretnej firmy.

Znajomość dyscypliny

REKLAMA
Obstawiać tenisa warto też tylko wtedy, gdy mamy przynajmniej podstawową wiedzę na temat tej dyscypliny. Konieczna jest więc znajomość podstawowych pojęć, specyfik różnych nawierzchni i oczywiście także zawodników. Aby uzyskać te informacje najlepiej pozostawać na bieżąco, śledząc nie tylko statystyki, ale przede wszystkim spotkania.

Śledzenie aktualnej formy zawodników

Niezależnie od tego, czy jest się początkującym, czy zaawansowanym typerem, warto śledzić, w jakiej kondycji są gracze. Chodzi tutaj zarówno o topowych, jak i tych będących w ranking ach ATP i WTA nieco niżej. Najlepiej sprawdzać także wyniki bezpośrednich konfrontacji pomiędzy konkretnymi graczami. Pozwoli to oszacować, który z wyższym prawdopodobieństwem wygra daną rywalizację.

Określenie budżetu na grę

Pewne typy bukmacherskie w tenisie? Praktycznie nie istnieją. Trzeba więc kalkulować ryzyko, w czym pozwala przede wszystkim określenie maksymalnego budżetu na grę. Nie powinien on oczywiście przekraczać naszych możliwości finansowych, a także być zwiększany po to, aby się odgrywać. Trzeba bowiem mieć na uwadze odpowiedzialność gry, co jest niezależne od stażu typera.

Czerpanie przyjemności z obstawiania!

Bonusową zasadą jest to, aby czerpać z obstawiani przyjemność. Pozwala w tym nietraktowanie go jako sposobu na zarobek, ale po prostu jako rozrywki. Z punktem tym zdecydowanie wiąże się też poprzedni. Jeśli bowiem budżet będzie zbyt wysoki i będziemy nieustannie przegrywać, to znajdziemy się pod presją odegrania i odbudowania kapitału. Lepiej więc do typowania już od samego początku podchodzić z nieco większym luzem.

Obstawianie tenisa zdecydowanie wymaga przygotowania. Pozwala ono bowiem zwiększyć prawdopodobieństwo tego, że konkretne typy będą trafione i tym samym da możliwość wyższych wygranych.

(rw) materiał promocyjny


REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

ARiMR: Realizacja dopłat za 2022 rok na finiszu

Redakcja 19 maja 2023 chat-icon1

Niemal 19,81 mld złotych wpłynęło dotychczas w ramach płatności bezpośrednich i obszarowych z PROW za 2022 rok do rolników. 16,66 mld zł z tej kwoty to płatności bezpośrednie, a 3,15 mld zł – wsparcie obszarowe z PROW 2014-2020.

- Czas na realizację wypłat w ramach tej kampanii mija 30 czerwca 2023 roku. Warto, by oczekujący na pieniądze z tego tytułu upewnili się, że biura powiatowe Agencji mają właściwe dane dotyczące numerów ich kont bankowych. Jeżeli rachunek będzie nieaktywny, środków nie uda się przekazać – przypomina Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

(rpf) Źródło: ARiMR

REKLAMA

Ważny termin dla producentów tytoniu

Redakcja - Prawo i Finanse 11 maja 2023 chat-icon0

Każdy producent surowca tytoniowego, który jest wpisany do specjalnego rejestru producentów ma obowiązek cyklicznego przekazywania do Dyrektora Oddziału Terenowego KOWR Informację o produkcji i zbyciu surowca.

15 maja 2023 r. upływa termin składania Informacji o produkcji i zbyciu surowca tytoniowego za rok sprawozdawczy 2022/2023 – przypomina Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa przypomina.

Jakie informacje musi przekazywać do KOWR producent tytoniu?

Są to cykliczne, coroczne informację o produkcji i zbyciu surowca tytoniowego, zawierającą dane dotyczące m.in.:  - powierzchni uprawy poszczególnyc

REKLAMA