REKLAMA

Okradał sąsiadów z plonów. Groził im śmiercią

Redakcja
02.06.2024
chat-icon 0

To jest bardzo osobliwy przypadek. 60-letni mężczyzna okradał sąsiadów z plonów rolnych. Były to owoce, warzywa i kwiaty. Złodziej bardzo nerwowo zareagował na zwrócenie uwagi.

fot. Adobe Stock
REKLAMA

27 maja 2024 roku na Komisariat Policji w Skale wpłynęło zgłoszenie o groźbach karalnych kierowanych do jednego z małżeństw - mieszkańców gminy Skała (województwo małopolskie, powiat krakowski). Przybyli na interwencję funkcjonariusze ustalili, że małżeństwu pozbawieniem życia groził ich sąsiad.

Po tym jak małżonkowie zwrócili złodziejowi uwagę, aby ich nie okradał z plonów rolnych, ten zachował się agresywnie. 61-latek zaatakował ich słownie, kierując pod ich adresem wulgarne wyzwiska oraz groźby pozbawienia życia.

Policjanci w trakcie czynności ustalili, że 61-latek kilkukrotnie wtargnął na teren ogrodzonej posesji swoich sąsiadów. Bezczelnie, nie bacząc na nic, zrywał z ich ogródka plony rolne w postaci marchwi, pietruszki, selera, pora, cebuli, pomidorów, malin, truskawek oraz innych warzyw i owoców. Łupem mężczyzny padły nawet kwiaty.  

Materiał dowodowy który został zebrany w tej sprawie pozwolił na przedstawienie sprawcy kradzieży  3 zarzutów zuchwałej kradzieży plonów rolnych z terenu posesji jego sąsiadów oraz 2 zarzutów kierowania gróźb pozbawienia życia wobec pokrzywdzonych. Za te przestępstwa 61-latek może nawet na 8 lat trafić do więzienia. 61-latek jeszcze tego samego dnia został zatrzymany przez policjantów.

(rpf) Źródło: KPP w Krakowie

chat-icon 0

REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA