REKLAMA

Osobówka zderzyła się z ciągnikiem

W miniony czwartek w miejscowości Głojsce (podkarpackie)na drodze wojewódzkiej numer 993 miało miejsce bardzo groźnie wyglądające zderzenie ciągnika i samochodu osobowego.

terazkrosno.pl
11 kwietnia 2016 chat-icon0

REKLAMA

W miniony czwartek w miejscowości Głojsce (podkarpackie) na drodze wojewódzkiej numer 993 miało miejsce bardzo groźnie wyglądające zderzenie ciągnika i samochodu osobowego.

Ciągnik rolniczy Ursus C-330 zderzył się z samochodem osobowym marki Volkswagen Golf . W ustaleń Policji wynika, że do zderzenia doszło w momencie gdy kierujący ciągnikiem jadąc w kierunku Nowego Żmigrodu skręcał w lewo do prywatnej posesji i był wyprzedzany przez samochód osobowy.

Obaj kierujący trafili do szpitala. W bardzo ciężkim stanie był kierujący ciągnikiem rolniczym. Kierujący Volkswagenem miał obrażenia głowy. Droga, na której doszło do wypadku, uchodzi za bardzo niebezpieczną.

(dpf)

żródło: terazkrosno.pl

terazkrosno.pl

REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

Płonęła przyczepa przewożąca siano: Kilka zastępów strażaków walczyło z ogniem

Redakcja 10 czerwca 2023 chat-icon1

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło wczesnym popołudniem 6 czerwca 2023 roku na terenie powiatu przasnyskiego. Zgłoszenie o pożarze przyczepy rolniczej przewożącej siano wpłynęło tuż przed godziną 14:00 do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu.

Do zdarzenia, które miało miejsce w miejscowości Nowa Wieś (województwo mazowieckie, powiat przasnyski, gmina Chorzele) wysłano sześć zastępów straży pożarnej, w tym jedna z KP PSP w Przasnyszu oraz pięć z okolicznych jednostek ochotniczych straży pożarnej.

W ocenie strażaków do zaprószenia ognia na przyczepie doszło przez iskrę z ciągnika rolniczego ciągnącego przyczepę

Sytuacja hydrologiczna poprawiła się w ostatnich dwóch dniach w południowej części kraju ale na deszcz nadal czeka centralna i północna Polska.

REKLAMA

Przemycali narkotyki w ziemniakach

Redakcja 2 czerwca 2023 chat-icon0

Dwudziestu podejrzanych, w tym 6 osób w Hiszpanii i 14 w Polsce i zabezpieczenie pięciu  sfałszowanych dokumentów potwierdzających tożsamość, pieniędzy oraz biżuterii to efekt wspólnej akcji służb. Śledztwo w sprawie jest prowadzone przez zachodniopomorski pion PZ Prokuratury Krajowej.

Prokuratorzy we współpracy z policją ustalili, że na terenie województwa lubuskiego od kilku lat działa zorganizowana grupa przestępcza zajmująca się na szeroką skalę wewnątrzwspólnotowym przewozem środków odurzających i substancji psychotropowych z Hiszpanii, przez Niderlandy i Niemcy do Polski.

Przykrywką dla przemytu narkotyków był przewóz mrożonych owoców i warzyw

Przestępcza działalność była zakamuflowana pod przykryciem legalnie działającej firmy przewożącej owoc

REKLAMA