REKLAMA

Po śladach ciągnika rolniczego dotarli do złodziei

Tucholscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy z nieużywanego torowiska ukradli szyny kolejowe warte ponad 9 tysięcy złotych. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Redakcja - Prawo i Finanse 19.05.2022 chat-icon1

REKLAMA
Ten piątek trzynastego maja 2022 roku okazał się pechowy dla dwóch mężczyzn z gminy Czersk (woj. kujawsko-pomorskie), którzy po dokonanej kradzieży zostawili na ziemi ślady ciągnika rolniczego, którym się poruszali, co pomogło niczym po nitce do kłębka zlokalizować ich miejsce pobytu wraz z łupem.

Policjanci poinformowani o kradzieży infratruktury kolejowej niezwłocznie udali się na miejsce, gdzie podczas wykonywania czynności, ujawnili ślady kół ciągnika rolniczego. Po śladach, które prowadziły w kierunku lasu, policjanci przejechali kilka kilometrów dojeżdżając do zabudowań przy których znajdowała się przyczepa, na której były załadowane skradzione wcześniej tory kolejowe. postanowili sprawdzić dokąd ich doprowadzą.

W domu znajdowali się dwaj mężczyźni, 40 i 42-latek, którzy okazali się sprawcami kradzieży torów. Policjanci zatrzymali sprawców przestępstwa, którzy usłyszeli zarzuty dotyczące kradzieży infrastruktury kolejowej. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. Straty oszacowano na kwotę około 9600 złotych.

(rpf) kp / Źródło: KPP w Tucholi


REKLAMA

Polecane

Komentarze (1)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


staszek 22.05.2022

sie polycjanty wykazały a chlopaki mieli pecha ale zlodzieje z nich wiec im sie nalezało w sumie

0 0
REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA