REKLAMA

Podlaskie: zderzenie osobówki z ciągnikiem rolniczym

Mniej maszyn rolniczych na drogach poza sezonem to mniej wypadków, nie oznacza to jednak, że się nie zdarzają.

fot. Fot. Magdalena Himik / OSP Supraśl
14 grudnia 2018 chat-icon0

REKLAMA

10 grudnia 2018 roku, tuż przed godziną 17.00 do jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Supraślu (woj. podlaskie, pow. białostocki, gm. Supraśl) wpłynęło zawiadomienie o kolizji na trasie Supraśl-Białystok, tuż przez wjazdem do Supraśla.

Samochód osobowy zderzył się z ciągnikiem, w wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba.

Na miejscu zdarzenia pojawiła się policja, pogotowie ratunkowe, Ochotnicza Straż Pożarna z Supraśla oraz Jednostka Ratownictwa Gaśniczego nr 2 z Białegostoku.

(rpf) jp / OSP Supraśl


REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

Wypadki rolnicze: Nie żyje mężczyzna uderzony przez belę siana spadającą z przyczepy

Redakcja 5 czerwca 2023 chat-icon1

Wypadki przy pracy w rolnictwie to niestety dość często opisywane przez nas zdarzenia. Sytuacja, która miała miejsce w miejscowości Chludnie (województwo podlaskie, powiat kolneński, gmina Mały Płock) to przede wszystkim bieg wydarzeń, który można sobie wyobrazić zmieniając koło w załadowanej przyczepie.

Podczas prac polowych dwóch mężczyzn postanowiło wymienić uszkodzone koło w przyczepie na której przewozili  bele siana. Jak relacjonuje świadek zdarzenia, w pewnym momencie przyczepa przechyliła się, a kilka bel siana z niej spadło. Jedna z nich uderzyła w mężczyznę, który stracił przytomność, uderzenie było tak silne, że spowodowało u niego zatrzymanie krążenia.

KE: Przedłużona pomoc dla producentów świń, którzy zaprzestali produkcji w związku z ASF

Redakcja 5 czerwca 2023 chat-icon1

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryk Kowalczyk poinformował, że zakaz zostanie przedłużony do 15 września, a nie tak jak chciała Polska wraz z krajami w których obowiązuje obecnie embargo na wwóz produktów rolnych z Ukrainy, tj. do końca 2023 roku.

W briefingu uczestniczył również podsekretarz stanu Krzysztof Ciecióra, który  przekazał informację o kolejnej decyzji podjętej w ostatnich dniach przez Komisję Europejską.

[cytat author='poinformował podsekretarz Krzysztof Ciecióra' tex

REKLAMA