REKLAMA

Polskie maszyny leśne – najlepszy wybór

Redakcja
30.04.2024
chat-icon 0

Profesjonalne maszyny leśne kojarzyć się mogą ze skandynawskimi harwesterami, jednak w Polsce powstają rozwiązania, które mogą z nimi konkurować. W jednym z zakładów na południu kraju tworzone są  innowacyjne zestawy zrywkowe i mulczery leśne, które stanowią właściwą odpowiedź na warunki panujące w polskich lasach. 

fot. Materiały sponsorA
REKLAMA

Maszyny leśne na lata

Solidne i trwałe - takie właśnie są maszyny leśne projektowane i budowane w firmie Fao Far. Przedsiębiorstwo jest największym prywatnym producentem maszyn leśnych w kraju. Polskie lasy stwarzają trudne warunki pracy dla przedsiębiorstw leśnych. Najlepiej o tym wie firma, która jest stąd i potrafi dostosować produkt do Klienta. Konstrukcyjne ulepszenia zastosowane w maszynach leśnych Fao Far przekładają się na długie okresy bezawaryjnej pracy. Kolejną zaletą jest w tym przypadku dostępność części serwisowych, ciągła dostępność maszyn i ułatwiony kontakt z firmą. 

Ciągła zmiana i ulepszenia

Ciągłe dążenie do perfekcji definiuje maszyny leśne produkowane w zakładzie na południu Polski. Firma Fao Far co roku wprowadza na rynek nowe modele maszyn leśne, które odpowiadają na aktualne potrzeby zakładów usług leśnych. Okazją do samodzielnej oceny maszyn są liczne targi leśne, w których Firma czynnie bierze udział. Siedziba zakładu produkcyjnego wraz z nowoczesną lakiernią i śrutownią znajdują się w okolicach Cieszyna, niedaleko granicy z Republiką Czeską. Firma ponadto świadczy usługi z zakresu napraw, remontów, modernizacji maszyn leśnych, rolniczych i szkółkarskich oraz sama zapewnia transport maszyn.

Przyczepa leśna z ramą zintegrowaną - o krok przed konkurencją

W ofercie polskiego producenta znaleźć można przyczepy do drewna o ładowności od 5 do 15 ton. Każda z nich to gwarancja wydajności i nieprzerwanej pracy przez lata. Tym, co znacznie wyróżnia przyczepę do zrywki marki Fao Far na tle konkurencyjnych rozwiązań jest rama zintegrowana. Ta technologia amortyzuje naprężenia powstające podczas pracy żurawia, równomiernie rozkładając je między chwytakiem a kołami przyczepy. Jest to rozwiązanie o wiele bardziej zaawansowane niż stosowane masowo ramy skrzynkowe. 

Zestawy zrywkowe klasy Premium

Przyczepy leśne marki Fao Far, w połączeniu z żurawiami leśnymi produkowanymi przez zakład, tworzą zestawy zrywkowe klasy Premium porównywane do rozwiązań pochodzących ze Skandynawii. 

Maszyny leśne: kluczowe narzędzia w przemyśle drzewnym

Maszyny leśne stanowią niezastąpione narzędzie pracy w przemyśle drzewnym. Dzięki nim proces pozyskiwania drewna staje się bardziej efektywny i bezpieczny. Maszyny te umożliwiają szybkie ścinanie, transportowanie i przetwarzanie drzew na różne produkty. Do najpopularniejszych maszyn leśnych zalicza się przyczepy leśne z żurawiami leśnymi, mulczery leśne, czy frez do pni. Maszyny leśne dostosowane do polskich warunków można nabyć u producenta: https://faofar.pl/

(rtr) Artykuł sponsorowany

chat-icon 0

REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA