REKLAMA

Poszukiwany kierowca ciągnika, który zniszczył rogatkę kolejową

Redakcja
11.08.2023
chat-icon 0

Wjazd na przejazd kolejowy w momencie gdy pojawiają się sygnały świetlne i dźwiękowe to bardzo niebezpieczny manewr. Jednak jeszcze większe ryzyku niesie ze sobą wjeżdżanie na tory podczas opuszczających się rogatek.

fot. KPP Bielsk Podlaski
REKLAMA

13 lipca 2023 roku około godziny 7:20 na przejeździe kolejowym przy ulicy 11-go Listopada w Bielsku Podlaskim (województwo podlaskie, powiat bialski, gmina Bielsk Podlaski) doszło do zdarzenia z udziałem ciągnika rolniczego. Kierujący pojazdem nie przestrzegając przepisów drogowych wjechał  na przejazd kolejowy podczas wydawania sygnałów świetlnych i dźwiękowych przez aparaturę przy rogatkach.

W wyniku wtargnięcia na przejazd uszkodzeniu uległ drąg rogatkowy. Policjanci z Komendy Powiatowej w Bielsku Podlaskiej opublikowali zdjęcia ze zdarzenia wykonane przez kamerę przy przy przejeździe kolejowym i proszą aby zgłosiły się osóby, które mogą pomóc w ustaleniu kierującego ciągnikiem rolniczym. Funkcjonariusze proszą  o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bielsku Podlaskim pod numerem telefonu 47 7125 212

(rpf) Źródło: KPP Bielsk Podlaski

chat-icon 0

REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA