fbpx
1/2

Zderzenie samochodu osobowego z przyczepą ciągnika rolniczego wyjeżdżającego z pola

Napisał  Gru 02, 2022

Wypadki przy pracy w rolnictwie maja miejsce nie tylko podczas pracy w samym gospodarstwie ale również podczas przewożenia płodów rolnych, nawozów, środków ochrony czy też zwierząt.

Właśnie takie zdarzenie miało miejsce około północy z 29 na 30 listopada w miejscowości Zakręcie (województwo lubelskie, powiat krasnostawski, gmina Krasnystaw) na drodze krajowej numer 17.

Kierujący samochodem osobowym Kia 58-letni mieszkaniec Zamościa jadący w stronę Krasnegostawu zderzył się z przyczepą ciągnika rolniczego wyjeżdżającego z pola. Za kierownicą ciągnika rolniczego siedział 22-latek z Krasnegostawu, który z wypadku wyszedł bez szwanku, natomiast kierowca osobówki z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że obaj mężczyźni byli trzeźwi.

Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci zablokowali drogę na czas wykonywania czynności procesowych, zorganizowali objazdy i ręcznie kierowali ruchem, wyjaśniają też szczegółowe okoliczności tego wypadku drogowego.

Wraz z funkcjonariuszami apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach.

(rpf) pp / Źródło: KPP Krasnystaw

Udostępnij: