fbpx
1/3

Tragiczny wypadek z udziałem cysterny przewożącej mleko

Napisał  Sty 01, 2023

Jedna niewłaściwa decyzja podczas poruszania się pojazdem po drodze publicznej może mieć tragiczne konsekwencje, w przypadku opisywanego zdarzenia kierujący samochodem osobowym przypłacił ją najwyższą cenę.

Zdarzenie o którym mowa miało miejsce w noc sylwestrową z 31 grudnia 2022 roku na 1 stycznia 2023 roku o godzinie 4:00 w miejscowości Tarnawa Mała (województwo lubelskie, powiat biłgorajski, gmina Turobin).

22-letni kierujący samochodem osobowym marki Audi, podczas wyjeżdżania z drogi podporządkowanej na drogę wojewódzką nr 835 nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu kierującemu ciężarówką marki MAN z cysterną przeznaczoną do przewozu mleka. Niestety młody mężczyzna pomimo natychmiastowej reanimacji w wyniku zderzenia poniósł śmierć na miejscu.

- W wyniku zderzenia kierujący cysterną przeznaczoną do przewozu mleka, wjechał do rowu ale nie odniósł obrażeń. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia. Apelujemy o rozwagę i przestrzeganie przepisów drogowych! – relacjonuje młodszy aspirant Małgorzata Skowrońska z z Zespołu Prasowego KWP w Lublinie.

(rpf) pp / Źródło: KWP Lublin

Udostępnij: