fbpx
1/3

Tysiące jaj na drodze – groźny wypadek ciężarówki

Napisał  Mar 06, 2023

W sobotni poranek 4 marca 2023 roku na drodze między miejscowością Breginie a Rydzyniem Szlacheckim (województwo mazowieckie) doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego.

Policja z Mławy prowadzi czynności w sprawie sobotniego wypadku, który miał miejsce na terenie gminy Strzegowo. Na drogę wypadły przewożone ciężarówką jaja wylęgowe, a przydrożny rów wypełnił się tym tym co z nich zostało. Stało się to gdy kierowca stracił panowanie nad pojazdem, który się wywrócił, samochód sunął na boku po jezdni po czym wpadł do rowu i uderzył skrzynią załadunkową w drzewo. Ranny kierowca został przewieziony do szpitala w Ciechanowie, a badanie wykazało, że był trzeźwy, został przewieziony z obrażeniami ciała do szpitala w Ciechanowie. Trwają szczegółowe ustalenia przyczyn wypadku, postępowanie prowadzi mławska komenda Policji.

- Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze. Nocne przymrozki mogą powodować miejscowe oblodzenia. Chwila nieuwagi lub niedostosowanie prędkości, mogą doprowadzić do wypadku – apeluje aspirant sztabowy Anna Pawłowska z Komendy Powiatowej Policji w Mławie.

(rpf) pp / Źródło: KPP Mława

Udostępnij:

Rzuć na to okiem!