SYN CarialStar screening 1920x1080 big kopia

18.9°C

partnerzy:

reklama

syngenta neu

reklama
Tragedia: nie żyje 5-latek przejechany przez ciągnik fot. Olesnica998.pl

Tragedia: nie żyje 5-latek przejechany przez ciągnik

Napisał  Sie 11, 2017

7 sierpnia 2017 roku przed godziną 19:00, w okolicach oczyszczalni ścieków w Sycowie doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Pod kołami ciągnika rolniczego zginęło 5-letnie dziecko. Na miejscu interweniowały liczne siły służb ratowniczych.

Do akcji zaangażowano zastępy PSP z JRG Syców, kilka patroli Policji oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Wrocławia, który wylądował na polu, w pobliżu miejsca gdzie doszło do tragedii.

Początkowo pomocy ofierze wypadku udzielali Strażacy a także Policjanci, którzy podjęli jego reanimację. Tą po kilkunastu minutach przejęła załoga przybyłego na miejsce śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Niestety mimo wysiłków Ratowników nie udało się uratować poszkodowanego. Około godziny 20:10 lekarz stwierdził jego zgon.

Na miejscu aktualnie trwają oględziny miejsca zdarzenia z udziałem prokuratora. Czynności wykonuje również grupa dochodzeniowo- śledcza oleśnickiej Komendy Policji. Trwa ustalenie okoliczności tragedii.

Ciało ofiary najprawdopodobniej zostanie skierowane do wrocławskiego Zakładu Medycyny Sądowej celem przeprowadzenia sekcji zwłok.

Jak udało nam się ustalić, chłopiec popołudniem miał się znajdować poza domem- bawił się na podwórku.

W pewnym momencie zniknął z oczu opiekunom, którzy podjęli jego poszukiwania. Te zakończyły się dość szybko i niestety tragicznie. Zmiażdżonego pięciolatka odnaleziono na pobliskim polu.

Został najprawdopodobniej przejechany przez ciągnik rolniczy podczas trwających żniw. Niestety jak się okazało na ratunek było już za późno…

(rpf) źródło: Oleśnica998.pl

reklama
reklama reklama reklama reklama reklama