logowanie rejestracja

Zaloguj się na swoje konto

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Utwórz konto

Pola wymagane są oznaczone gwiazdką (*).
Nazwa *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Powtórz hasło *
E-mail *
Powtórz e-mail *
Captcha *

partnerzy portalu

reklama
PROW 2014-2020: Szkolenie z działania „Transfer wiedzy i działalność informacyjna” fot. fotolia.com

PROW 2014-2020: Szkolenie z działania „Transfer wiedzy i działalność informacyjna”

Napisał  Sie 13, 2017

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza na szkolenie, którego celem jest omówienie dokumentów aplikacyjnych - wniosek o przyznanie pomocy, umowa o przyznaniu pomocy, wniosek o płatność oraz zasad przyznawania pomocy.

Szkolenie to odbędzie się dla poddziałania 1.1 Wsparcie dla działań w zakresie kształcenia zawodowego i nabywania umiejętności w ramach działania M01 "TRANSFER WIEDZY I DZIAŁALNOŚĆ INFORMACYJNA" objętego PROW na lata 2014-2020.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy podmioty, o których mowa w § 3 i 4 rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 21 kwietnia 2017 r. w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania oraz wypłaty pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie dla działań w zakresie kształcenia zawodowego i nabywania umiejętności” oraz poddziałania "Wsparcie dla projektów demonstracyjnych i działań informacyjnych" w ramach działania "Transfer wiedzy i działalność informacyjna" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 (Dz. U. poz. 929), zamierzające ubiegać się o przyznanie pomocy w ramach ww. działania.

Szkolenie zostanie przeprowadzone w dniu 6 września 2017 roku, poprowadzą je pracownicy z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Zgłoszenia (imię i nazwisko) przyjmowane będą do dnia 25 sierpnia 2017 r. pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń! Przyjęcie zgłoszenia zostanie potwierdzone mailem zwrotnym.

Szkolenia odbędą się w Centrali ARiMR w Warszawie przy ul. Poleczki 33 w godzinach od 10:00 do 15:00 w sali A 014A (parter).

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Organizator nie zapewnia noclegów, zwrotu kosztów dojazdu ani wyżywienia. W przypadku znacznego zainteresowania udziałem w powyższym szkoleniu, ARiMR nie wyklucza organizacji ponownych spotkań szkoleniowych w prezentowanym zakresie.

(rpf) źródło: ARiMR

reklama
reklama reklama reklama reklama
reklama
300x600 bayer univo szczyt

Ogłoszenia