SYN CarialStar screening 1920x1080 big kopia

15.2°C

partnerzy:

reklama

syngenta neu

reklama
Wkrótce kolejna edycja wystawy AGRO SHOW fot. OkiemRolnika.pl

Wkrótce kolejna edycja wystawy AGRO SHOW

Napisał  Wrz 02, 2017

Już za 3 tygodnie będzie można zwiedzać kolejną edycję Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO SHOW, która organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku.


Portal rolniczy www.okiemrolnika.pl również będzie obecny na imprezie, przygotowując relacje z każdego dnia. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego stoiska nr 184 (przy pasie głównym).

Jak zapewnia organizator, AGRO SHOW od lat postrzegane jest jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych.

To również kompleksowa wystawa, podczas której swoją aktualną ofertę pokazują producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem.

Dzięki temu rolnicy przybywający na AGRO SHOW podczas 4 dni Wystawy mają możliwość zapoznania się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa.

Mogą też spotkać się bezpośrednio z przedstawicielami wszystkich liczących się instytucji i agencji związanych z branżą rolniczą.

AGRO SHOW stało się platformą do poszerzania wiedzy, wymiany poglądów, kontaktów i doświadczeń. Wśród głównych atutów Wystawy można wymienić jej nowoczesną i dynamiczną formułę, bogate wsparcie branżowe oraz lokalizację.

Organizatorzy w każdej kolejnej edycji wprowadzają wiele ulepszeń i nowości, dzięki czemu zwiedzanie AGRO SHOW staje się ławiejsze i bardziej komfortowe.

Oto jakie udogodnienia i nowości czekać będą na zwiedzających w tym toku:
- pokazy maszyn w nowej formule; oprócz tradycyjnych pokazów na ringu ładowarek i opryskiwaczy odbędą się pokazy pługów na ringu i indywidualnych polach pokazowych,
- prezentacje ciągników na pasie głównym,
- Magazyn TYDZIEŃ - nagrywany na terenie AGRO SHOW,
- debata na temat rolniczego szkolnictwa zawodowego,
- mobilny bankomat,
- bezpłatny autobus z dworca i na dworzec PKP w Pobiedziskach,
- bezpłatny dostęp do Internetu Wi-Fi,
- linie meleksowe na terenie Wystawy,
- Ścieżka Edukacyjna
- i wiele innych.

(rpf) źródło: PIGMiUR

reklama
reklama
reklama
reklama reklama reklama reklama reklama

Jak zyskać wysoki plon ziemniaka

Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail