SYN CarialStar screening 1920x1080 big kopia

15.2°C

partnerzy:

reklama

syngenta neu

reklama
Wirujący wał napędowy rozrzutnika wciągnął 71-latka fot, KPP Kraśnik

Wirujący wał napędowy rozrzutnika wciągnął 71-latka

Napisał  Wrz 20, 2017

Policjanci z Kraśnika wyjaśniają okoliczności wypadku do którego doszło w Wilkołazie. 71-letni mężczyzna został raniony przez wał napędowy rozrzutnika rolniczego. Poszkodowany został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Lublinie.

Policjanci z Kraśnika wyjaśniają okoliczności wypadku do którego doszło w Wilkołazie. 71 letni mężczyzna został ciężko raniony przez wał napędowy rozrzutnika rolniczego. Poszkodowany został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Lublinie. O godz. 9.30 dyżurny kraśnickiej komendy został powiadomiony o wypadku do którego doszło w Wilkołazie. Na miejsce zdarzenia zostały skierowane służby ratownicze i policyjni dochodzeniowcy.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że podczas wyjeżdżania z budynku gospodarczego ciągnikiem rolniczym z podczepionym rozrzutnikiem, w nieustalonych okolicznościach mężczyzna wpadł pomiędzy maszyny. Wirujący wał napędowy rozrzutnika wciągnął 71-latka i poważnie ranił. Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca wypadku i zabezpieczyli ślady, które pomogą w wyjaśnieniu okoliczności zdarzenia.

(rpf) źródło: KPP Kraśnik

reklama
reklama
reklama
reklama reklama reklama reklama reklama

Jak zyskać wysoki plon ziemniaka

Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail