fbpx
Stare Juchy: przyczepa z kiszonką przewóciłą się na jezdnię fot. KPP Ełk

Stare Juchy: przyczepa z kiszonką przewóciłą się na jezdnię

Napisał  Wrz 29, 2017

Doczepiona do ciągnika rolniczego przyczepa załadowana kiszonką przewróciła się na jezdnię w miejscowości Grabnik w gminie Stare Juchy.

Spowodowało to utrudnienia w ruchu. Z ustaleń policjantów wynika, że przyczyną zdarzenia było pęknięcie elementów maszyny podczas skręcania. Na szczęście nikt w zdarzeniu nie ucierpiał.

Policjanci zostali wezwani wczoraj (23.09.2017r.) w godzinach popołudniowych do nietypowego zdarzenia w miejscowości Grabnik w gminie Stare Juchy. Doczepiona do ciągnika rolniczego przyczepa załadowana kiszonką przewróciła się na jezdnię podczas skręcania w prawo.

Zawartość przyczepy wysypała się na jezdnię, blokując przejazd. Z ustaleń policjantów wynika, że doszło do pęknięcia elementów maszyny, co spowodowało wywrócenie. Na szczęście nikt w zdarzeniu nie ucierpiał.

Podczas kontroli 37-letni kierowca nie miał przy sobie wymaganych dokumentów. Za to wykroczenie został ukarany mandatem karnym. Ponadto policjanci zobowiązali właściciela pojazdu do uprzątnięcia miejsca zdarzenia.

(rpf) źródło: KPP Ełk

Udostępnij:

Skomentuj