SYN CarialStar screening 1920x1080 big kopia

29.1°C

partnerzy:

reklama

syngenta neu

reklama
Film: podsumowanie Agro Show 2017 Fot. YouTube/ Mateusz Traktorzysta

Film: podsumowanie Agro Show 2017

Napisał  Paź 08, 2017

W dniach od 22 do 25 września 2017 roku w Bednarach koło Poznania (gmina Pobiedziska), odbyła się dziewiętnasta edycja Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO SHOW

Jak podaje organizator wystawy - Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych, na wystawie pojawiło się niemal 800 wystawców, których stoiska zajmujące łącznie powierzchnię 136 tys. m2 odwiedziło prawie 112 tysięcy osób.

AGRO SHOW to każdego roku jedna z najbardziej oczekiwanych imprez branżowych, postrzegana jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych, a także produktów i usług dla rolnictwa.

Wystawa organizowana jest przez PIGMiUR od 1999 roku. W tym roku przez 4 dni rolnicy mogli zapoznać się z kompleksową ofertą niemal 800 wystawców z kraju i zagranicy. Ponadto mieli możliwość spotkania się bezpośrednio z przedstawicielami wszystkich liczących się instytucji oraz agencji związanych z branżą rolniczą. Spośród innych wystaw branżowych AGRO SHOW wyróżnia otwarta przestrzeń - 120 ha na terenie lotniska Bednary, która daje niemal nieograniczone możliwości prezentacji maszyn.

Do dyspozycji wystawców organizator oddał 136 tys. m2 powierzchni wystawienniczej. Maszyny i urządzenia rolnicze można było zobaczyć nie tylko na tradycyjnych stoiskach, ale również na pasie startowym i podczas pracy na polu. Nie zabrakło też oferty producentów nawozów, nasion i środków ochrony roślin, a także firm z sektora finansowego oraz wielu różnych branż związanych z rolnictwem. Dzięki temu odwiedzający mogli zapoznać się z kompletną ofertąśrodków produkcji i usług dla rolnictwa.

W tym roku można było podziwiać najnowsze i najnowocześniejsze maszyny i urządzenia rolnicze nie tylko na stoiskach wystawców, na poletkach pokazowych czy na pasie startowym, ale też podczas pracy na wolnym powietrzu w ringu. Pokazy maszyn na żywo to od lat najbardziej oczekiwany i efektowny element Wystawy, cieszący się niezmiennie wysoką frekwencją. W dynamicznej akcji w ringu zobaczyliśmy opryskiwacze wraz z ciągnikami oraz ładowarki teleskopowe.

Tak jak w latach poprzednich prezentacjom towarzyszył profesjonalny komentarz. Wszystkie pokazy zgromadziły tłumy rolników, którzy na własne oczy mogli przekonać się jak poszczególne maszyny sprawdzają się w polu. Ponadto mogli porównać osiągi techniczne zaprezentowanych maszyn i urządzeń oraz porozmawiać bezpośrednio z producentami i dealerami.

Zachęcamy do obejrzenia filmu nadesłanego do naszej redakcji przez Youtubera Mateusza Traktorzystę, na którym możemy podziwiać piękno maszyn i pokazy rolnicze, które w tym roku odbywały się częściowo podczas opadów deszczu.

(rpf) 

reklama
reklama reklama reklama reklama reklama