logowanie rejestracja

Zaloguj się na swoje konto

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Utwórz konto

Pola wymagane są oznaczone gwiazdką (*).
Nazwa *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Powtórz hasło *
E-mail *
Powtórz e-mail *
Captcha *

partnerzy portalu

reklama
MRiRW wydłuża termin na złożenie programów operacyjnych w ARiMR fot. ⓒ magdal3na - Fotolia.com

MRiRW wydłuża termin na złożenie programów operacyjnych w ARiMR

Napisał  Paź 10, 2017

Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi poinformowało, że przedłużono terminy przedkładania, do zatwierdzenia przez dyrektorów oddziałów regionalnych ARiMR, programów operacyjnych realizowanych od 1 stycznia 2018 roku w oparciu o zapisy Strategii krajowej dla równoważonych programów operacyjnych organizacji producentów owoców i warzyw oraz zrzeszeń tych organizacji w Polsce na lata 2018-2022.

Zgodnie z naniesionymi zmianami, termin przedkładania do zatwierdzenia programów operacyjnych, które mają być realizowane przez uznane organizacje producentów począwszy od dnia 1 stycznia 2018 roku upływa z dniem 31 października 2017 roku.

W tym samym dniu upływa także termin przedkładania wniosków o zatwierdzenie wysokości funduszy operacyjnych oraz wysokości wydatków na działania zatwierdzone w programach operacyjnych i wysokości pomocy finansowej ze środków pochodzących z Unii Europejskiej na kolejny rok realizacji programów operacyjnych (tj. rok 2018).

Z dniem 15 października 2017 roku, upływa z kolei termin składania wniosków o wprowadzenie zmian do programów operacyjnych na kolejne lata ich realizacji przez uznane organizacje producentów.

(rpf) Krzysztof Przepióra, źródło: ARiMR

reklama
reklama reklama reklama reklama
reklama
300x600 bayer univo szczyt

Ogłoszenia