logowanie rejestracja

Zaloguj się na swoje konto

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Utwórz konto

Pola wymagane są oznaczone gwiazdką (*).
Nazwa *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Powtórz hasło *
E-mail *
Powtórz e-mail *
Captcha *

partnerzy portalu

reklama
KONKURS: Rolnictwo moim życiem fot. Portal Rolniczy Okiem Rolnika

KONKURS: Rolnictwo moim życiem

Napisał  Paź 20, 2017

Kochasz rolnictwo, a praca na gospodarstwie jest dla Ciebie czymś więcej niż tylko i wyłącznie codziennym zajęciem? Pokaż to! Weź udział w konkursie rolnictwo moim życiem i wygraj zestaw odzieży, która na pewno przyda Ci się w codziennych obowiązkach.

Zasady konkursu:

1) Wyślij zdjęcie, przedstawiające Twoje codzienne życie w gospodarstwie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2) Przejdź do kolejnego etapu i weź udział w głosowaniu na najlepsze zdjęcie na naszym fanpage'u 
3) Zdobądź najwięcej polubień i wygraj!

Nagrodą w konkursie jest praktyczny zestaw odzieży roboczej z najwyższej jakości materiału, który cechuje się duża wytrzymałością.

1 D71 5735

D71 5737 D71 5742

D71 5743 D71 5738

Regulamin Konkursu „Rolnictwo moim życiem”

§ 1 Postanowienia wstępne
1. Niniejszy Regulamin określa zasady Konkursu, zwanego dalej „Konkursem”.
2. Konkurs przeznaczony jest dla użytkowników portal OkiemRolnika.pl, którzy biorąc udział w Konkursie mogą wygrać odzież roboczą z logo portalu OkiemRolnika.pl o wartości 200 zł.

§ 2 Definicje
1. Organizatorem konkursu jest firma Agro Brand Sp. z o.o. z siedzibą w Kostrzynie przy ul. Makowej 6, wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej przez Sąd Rejonowy pod numerem KRS 0000618023, posiadający numer statystyczny Regon 364447839, numer identyfikacji podatkowej (NIP) 7831741688.
2. Konkurs „Rolnictwo moim życiem”: zwany również Konkursem, umożliwia wygranie odzieży roboczej z logo portalu OkiemRolnika.pl o wartości 200 zł.
3. Formularz Zgłoszeniowy: Aby wziąć udział w Konkursie, wystarczy wysłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., swoje zdjęcie, przedstawiające codzienne życie w gospodarstwie rolnym. Autorzy 5 najciekawszych zdjęć, wyłonieni przez redakcję portalu OkiemRolnika.pl, wezmą udział w głosowaniu na like’i na portalu społecznościowym Facebook.
4 Wyłonienie zwycięzców: Zwycięzcą zostanie osoba, której zdjęcie otrzyma największą ilość like’ów
5. Okres konkursu: Konkurs, ogłoszony na fanpage’u oraz portalu OkiemRolnika.pl trwa
od 16.10.2017r. do 31.10.2017r.

§ 3 Warunki uczestnictwa
1. Konkurs jest przeznaczony dla użytkowników portalu OkiemRolnika.pl.

§ 4 Zasady Konkursu
1. W Konkursie mogą wziąć udział wszystkie osoby, które odwiedzają stronę oraz fanpage OkiemRolnika.pl.
2. Konkurs jest przeprowadzony za pośrednictwem portalu społecznościowego – Facebook.
3. Uczestnicy Konkursu, wysyłają zrobione przez siebie zdjęca na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,. Na zgłoszenia czekamy do 23.10.2017r.
4. Od 24.10 do 31.10, 4 najlepsze zdjęcia wezmą udział w publicznym głosowaniu na oficjalnym fanpage’u OkiemRolnika.pl. Autor zdjęcia z największą ilością like’ów wygra odzież roboczą z logo portalu OkiemRolnika.pl. Od 24.10 do 31.10 wyłącznie użytkownicy portalu społecznościowego Facebook mogą likować najlepsze fotografie wraz z opisami.
5. W przypadku zdjęć z taką samą ilością lików, odbędzie się dodatkowe głosowanie

§ 5 Czas trwania Programu
1. Konkurs trwa od 16.10. 2017 do 31.10.2017r.

§ 6 Prawa i obowiązki Organizatora
1. W celu właściwego przeprowadzenia Konkursu, w szczególności w celu komunikacji z Uczestnikami, Organizator będzie przetwarzał dane osobowe Uczestników na zasadach przewidzianych ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z pózn. zm.).

§ 7 Obowiązki i oświadczenia Uczestnika
1. Uczestnik dobrowolnie wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora w związku z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926, ze zm.). 
2. Uczestnik Konkursu nie może przesyłać w związku z Konkursem treści zabronionych przez prawo lub Regulamin, treści naruszających chronione prawem dobra lub prawa osób trzecich oraz treści nieprawdziwych lub wprowadzających w błąd.
3. Naruszenie przez Uczestników istotnych postanowień Regulaminu, a w szczególności podanie nieprawdziwych danych osobowych, naruszenie przepisów prawa lub dobrych obyczajów w związku z uczestnictwem w Konkursie upoważnia Organizatora do wyłączenia Uczestnika z Konkursu.

§ 8 Postanowienia końcowe
1. Treść niniejszego Regulaminu dostępna jest w trakcie trwania Konkursu na stronie internetowej Organizatora.
2. Uczestnictwo w Konkursie oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.
3. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu i o zmianach tych poinformuje Uczestników.

(rpf)

reklama
reklama reklama reklama reklama
reklama
300x600 bayer univo szczyt

Ogłoszenia